Шуменска фирма за детски кошарки

  • 1 387
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Преди 2 години купихме кошара на голямото ми момченце от една шуменска фирма. Не помня името, нито ги намирам в нета. Знам, че ги имаше в Данет.
Искам пак да купя от тях. Помогнете ми с името   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 924
Ох, да  Hug Благодаря ти много   bouquet Голяма склероза съм напоследък  Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
За мен е удоволствие - както и удоволствието вече пета година да ползваме детско креватче на тази фирма  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 924
И аз използвам 2 години тяхно креватче за Алек. Сега е дребчо ще се сдобие с една  Wink

# 5
  • Мнения: 702
От креватчето съм доволна, но чекмеджетата на шкафа  ми се разпаднаха.

# 6
  • Мнения: 924
Аз нямам шкаф. Кой модел използваш?
Нашето е Ерика.

# 7
  • Мнения: 702
Кошарата ни е трансформираща се модел Моника,а  шкафа, на който чекмеджетата буквално се разпаднаха е модел Комбо Моника.

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 202
Аз от нашето съм много доволна. Моделът ни е Ерика. Ползваме го вече почти 1,5 година. Дори в Zona-та гледах миналата седмица един "тунитгован" модел, който не виждам на сайта - отстрани беше с плот за повиване, който се прибира и стават рафтчета, пак има 2 странични и 2 долни чекмеджета.

# 9
  • Мнения: 924
Какво е Зоната  Embarassed
А към Ерика дали се предлага някакъв шкаф?

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Ерика нали си е с шкаф, който в последствие се сваля newsm78
Нашето е точно като на картинката, вече е на 8 години почти. Първо беше за големия, сега е за малкия.

# 11
# 12
  • Мнения: 702
Ерика нали си е с шкаф, който в последствие се сваля newsm78
Нашето е точно като на картинката, вече е на 8 години почти. Първо беше за големия, сега е за малкия.

Тези са трансформиращи кошари. Тази част с чекмеджетата се откача и може да се ползва като нощно шкафче. Слага се по-голям матрак и става за по-голямо дете.
Нашето е ето такова, само че по- светъл цвят http://www.mebel-gen.bg/monica2.htm.  На най- долната снимка е показано как изглежда леглото като се трансформира.
 
Шкафа от който не съм доволна е този с детските играчки, само че само долната част без надстройката. Там си бях сложила плота за повиване и ми беше много удобно. Но за огромно съжаление последствие му се извадиха всички дръжки, долната част на чекмеджетата увисна и трудно се затварят, а на най горното чекмедже му се откърти цялата предна част.
С леглото за сега  нямам проблеми Mr. Green

# 13
  • Мнения: 924
Всъщност май аз не се изказах правилно. Имах впредвид комплект с голям шкаф, а не само с чекмедженца.
Иначе нашата е точно Ерика, но бяла с цветни дръжки.

# 14
  • Мнения: 702
Ето това са шкафовете на модел Ерика http://www.mebel-gen.bg/erica2.htm

Общи условия

Активация на акаунт