Странни звуци

  • 1 112
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Кажете ми кои бебешки звуци са нормални?Вечер като оставя дъщеря ми в кошчето и тя се усети се започват едни звуци като на извънземно,направо страх ме хваща.То не е ръмжене,пръхтене,хриптене,пъшкане.Аз чакам да се успокои,но ако не стане скоро я взимам при мен ,пошъшкам и малко и тя се унася и така спим,а така ми се иска да спи отделно.

# 1
  • Мнения: 22 727
Не знам дали би могла да получиш еднозначен и ясен отговор на въпроса си.Може детето ти да има колики и наистина да пъшка от тях.Колко е голямо?

# 2
  • Мнения: 864
И ние предимно ръмжим.  Laughing

# 3
  • Мнения: 172
тя е на 7 седмици.

# 4
  • Мнения: 176
Колко е голямо детенцето ти не видях. Моята дъщеря е на 10 месеца, но започна да плямпа отскоро.
А иначе бебетата, когато започнатх да откривах гласа си става страхотно.
Дъщеря ми не спира да ги плещи едни Joy
Първо ръмжеше, после пръхтеше, крещеше с все гърло, а сега или си дудне нещо тихичко под носа или повтаря мама, баба, дада, нене, дуду......с часове, открива си гласа и се опиянява от звуците, които издава - мисля, че е нормално.
За всеки случай ако се тревожиш - питай педито - то ще каже Laughing

# 5
  • Мнения: 1 155
Дъщеря ми издаваше ужасни звуци, подобни на ръмжене и кашляне...немога да ти ги опиша. Говорих с педито и тя ми каза, че когато започне да прави така, не трябва да й обръщам внимание, нито да й правя забележки, нищо...все едно не я чувам, това бил период, в който тя си опознавала гласа и звуците и щял да отмине. И така и става...спря от самосебе си.

# 6
  • Мнения: 172
тя е още малка да си открива гласа,пък и е така откакто се е родила.Аз все сравнявам някои от звуците с робота ,който чурулика от междузвездни войни.

# 7
  • Мнения: 1 272
Описаното ми звучи ми като пъшкане от колики Thinking

# 8
  • Мнения: 22 727
тя е още малка да си открива гласа,пък и е така откакто се е родила.Аз все сравнявам някои от звуците с робота ,който чурулика от междузвездни войни.
Ами тогава са коликите,щом е на 7 седмици.Обърни внимание дали когато пъшка се присивива,дали сгъва и разгъва краченца и става червена от напъването.

# 9
  • Мнения: 1 440
Детето има колики.Ще се наложи известно време да се погушкате.И моята ръмжеше супер странно.

# 10
  • Мнения: 463
Може да е всичко което са ти описали по- горе. Но искам да ти кажа, че няма точно определен период за опознаване на гласа! Някои деца проговарят по- рано , други по- късно.

# 11

Общи условия

Активация на акаунт