тест за бременност

  • 1 394
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
  Здравейте на всички.Искам да споделя моят проблем.С мъжът ми правим опити за бебче от 5 години но неуспешни.Ходим по лекари от една година.Причината е в мен.Нямах овулация.Лекувах се със лекарства и този месец на 28 ноември чрез фоликуметрия доктора каза че имам фоликул 22мм. и каза да правим секс през следващите 2-3 дни.Така и направихме.Днес ми е 11 ден от овулацията и искам да разбера дали се е получило бебчето.Според вас дали е рано за тест за бременност.Вчера не издържах на изкушението и направих един тест.Но втората чертичка излезе много бледа.Ще се радвам ако ми напишете вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 235
Толкова рано - само кръвен тест.

# 2
Толкова рано - само кръвен тест.
Подкрепям напълно! Уринарните не са толкова чувствителни и могат да те подведат. Успех.

# 3
  • Мнения: 4 324
Щом има черта пък макар и бледа, вероятността да си бременна е огромна Simple Smile Пожелавам ти го от сърце!
Уринните тестове „улавят” ЧХГ в кръвта и ако чертата е бледа, това означава, че този хормон все още е в твърде малки количества.

# 4
  • Мнения: 55
Моята втора чертичка беше много бледа шест дни преди датата на цикъла, и наистина се оказа, че съм бременна! Така, че според мен си 100% бременна!!! Успех !!!

# 5
  • Мнения: 83
Благодаря ви за вашите мнения.Днес си направих още един тест и втората чертичка пак беше многоооо бледа.Имам още два дни до лелката.Но нямам никакви признаци за бременност.Даже и обичайните ПМС ги няма.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Бледа,не бледа,втората чертичка си е втора чертичка.Дано ни зарадваш!

# 7
  • Мнения: 611
Бледа,не бледа,втората чертичка си е втора чертичка.Дано ни зарадваш!
Така е , щом я има значи и бебе трябва да има Peace
И да пишеш пак за резултат Hug

# 8
  • Мнения: 83
Нямам търпение да разбера дали съм бременна защото вече 5 години чакаме и се надяваме.Но няма друг начин да разбера освен тест.Меря си температурата но телесната и варира между 37.4 и 37.1.Незнам това да ме радва ли.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Защо телесната мериш,мери се базалната.Но щом я има втората черта,отпусни душичката,мила!

# 10
И според мен вероятността да си бремена макар че чертичката е бледа е огромна.
Дано е така!Стискам ти палци...и очакваме подробни резултати  Peace

# 11
  • Мнения: 112
...Но нямам никакви признаци за бременност.Даже и обичайните ПМС ги няма.

И липсата на всякакви симптоми, е симптом... Стискам палци всичко да е ОК!  bouquet

# 12
  • Мнения: 83
Момичета тази сутрин ми дойде.Много се надявах да е станало но уви.Благодаря ви за подкрепата.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 260
съжалявам миличка, но "Не губи кураж, до следващия тираж" Другоя месец отново на фронта Simple Smile  bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ооооо,съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт