Отговори
  • Мнения: X
Естествения ми цвят е кафяв ( средно), обаче имам червеникава пигментация на косъма...Каквото и да сложа, на слънцето леко червенее.
Боядисвала съм се червена ( неискам повече). Бабешко ми е. Всичките ми познати лелки и баби са червени.
Доста дълго се боядисвах с тъмно кафявата лонда - на светлината изглежда страхотно, но иначе си е чисто черна, особено върховете ми са катранено черни направо.
Последно смесих една кафява и една касис за д добия лилав отенък. Не ми харесва особено а и израстна. Понеже ми омръзна боядисването се чудя, дали да не сложа една синъо-черна лореал кастинг. Вярно ли е че пада равномерно.
 Или пък да си направя едни кичури и да я изсветля...ама нещо не ми се заделят пари за това. Косата ми е тънка, склонна към омазняване....с много чувствителна кожа съм и не ми се ще много да третирам за да не ходя с 2 косъма после.
Кожата ми е по-тъмна. очите също. Веждите ми са направо черни. Не мисля, че светло ще ми отива. По-скоро ще изглежда мноо изкуствено и като с перуа, но все пак - споделете мнение! Ето пускам и няколко мои снимки.
как мислите - синъо-черното ще ми отива ли? А мисля, че да....
И още нещо, ако има някой с подобно на моето опиание и с черна оса, моля да пусне снимка.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=199906


# 1
  • Мнения: X
Еееее....наистина ли никой няма мнение?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Нищо не се вижда от снимките. Дала си линк към заглавната страница на snimka.bg

# 3
  • Мнения: 410
Без твоя снимка няма начин да пуснем мнения. Подай правилен линк.

# 4
  • Мнения: X
А защо на мен ми се отваря?
Как да го оправя?
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=199906

някой ако може да ми каже как да ги оправя, ще дам името и паролата на албума....

# 5
  • Мнения: 284
Май наистина ще трябва парола,пак се отваря началната страница.

# 6
  • Мнения: X
Ами избрала съм публичен албум...защо така се получава.
Добре пробвах сега с парола - "maimunche "

Албума се казва "snimka"
в 'семейство"....
абе много сложно това. Някой ако иска да ми пише на лични, да му дам името и паролата ми в снимка бг да се логне и да му оправи настройите, така че д се вижда от всички.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 890
 Прати ми ги, аз ще ти ги оправя. Peace

# 8
  • Мнения: 1 666
Аз успях да видя снимките! Този сайт понякога прави такива номера - трябва първо да влезеш от собствения си акаунт и тогава да отваряш линка на някой друг...
Ето ги - снимка 1, снимка 2 и снимка 3

# 9
  • София
  • Мнения: 1 890
 Иска парола.  Rolling Eyes
 Опс, видях ги и аз.  Mr. Green
 Определено не си за блондинка. Според мен всички нюанси на черното ще ти заспят.   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 666
Всъщност съвети само за безамонячна боя ли искаш?

# 11
  • Мнения: 205
Косата ти е много красива, ако не си решила твърдо, по-добре не я боядисвай. Много ми харесва цветът ти!

# 12
  • Мнения: 17 407
Ако искаш, опитай с 11 номер на КАстинг. Супер е, макар че на мен не ми се отрази така чудодейно на косата, както четох тук. В момента пак съм с него, след злощастните ми опити да добия черно виолетов оттенък. Аз мисля, че ще ти отива, не си за светло според мен.

# 13
Да, и на мен много ми харесва цветът ти. Това естественият ли ти е или е боята на Лонда, за която спомена малко по-горе?

# 14
Ако искаш, опитай с 11 номер на КАстинг. Супер е, макар че на мен не ми се отрази така чудодейно на косата, както четох тук. В момента пак съм с него, след злощастните ми опити да добия черно виолетов оттенък. Аз мисля, че ще ти отива, не си за светло според мен.

А какъв нюанс е този номер 11. Аз искам да се бопядисам тъмно кафява, но са ми казвали, че от тъмно кафявото на Кастинг ставаш черна, а мискля, че и при повечето бои е така  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт