От къде да купя мъжки тениски?

  • 2 260
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
по това време на годината?
Надявам се да ми помогнете,че немога много да обикалям:)

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Точно днес моя колега ми каза,че в събота са купили от Аутлета в Младост 4/този в сградата на бившия Кореком/.

# 2
  • Мнения: 1 327
ако търсиш най-обикновени тениски можеш да прегледаш магазинчетата по симеон /от женския пазар към ботев, има и в обратната посока/ там можеш да купиш хубави тениски за цени от 3лв.

# 3
  • Мнения: 1 311
На мен като качество ми допадат тези на Дино. по това време на годината са около 5-6 лева бройката. на пазара на Красно село има 2 фирмени магазина. Поне това е най-близо до теб от тези, за които се сещам.
Иначе в Метро има на Делена, но не са толкова качествени и цената е горе-долу същата. В Била продават на Ников спорт (или нещо подобно), от изброените те са с най-лошо качество и най-висока цена.

# 4
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
В магазините на Дино, Била, Метро. За Дино се сещам на пазара Иван Вазов.

# 5
  • Мнения: 366
Ако ти се идва до нашия квартал, като караш от Плиска по Коперник преди Шипченски проход от ляво има магазин със всякакви продукти на ЛАРЖ, а след кръстовището от дясно има на big dig - малко по-скъпички, но моят мъж много им харесва тениските, а и блузите, и суичерите. Така че, които си харесаш, и двата магазина се намират зад спирките на автобус 72

Общи условия

Активация на акаунт