Дрехи за бременни

  • 3 944
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Момичета, кога си купихте първата дреха за бременни? Каква беше?

# 1
  • Мнения: X
Най- най-най първата ми дреха беше един дънков сукман. Купих си я в четвъртия месец, като бях бременна с дъщеря ми.
Тази бременност пак си го нося.

# 2
  • Мнения: 864
През цялата бременност ходих само с гащеризони  Grinning.Имах един дънков и един джинсов.Не съм си купувала други дрехи.
А започнах да ги хося когато другите дрехи не ми ставаха на коремчето.

# 3
  • Мнения: 3 209
При първата си бременност - дънков гащеризон към края на 5 месец, а при втората - истинска дреха за бременни - дънки - към 7 месец, иначе си купувах дрехи на ластик, а не специално за бременни  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Някъде в началото на 5-ти месец, не можех да си закопчавам дънките, а и копчета ми убиваха...Купих си черен панталон с ластик от магазин за бременни  Simple Smile още се нацеждам в него Laughing Мразя гащеризоните за бремнни изглеждат ми като чохли за кола Shocked

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пети месец - тъмносива дънкова туника с дънки (к-т). Другите дрехи са си "нормални", тъй като винаги раста само на корем.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 549
Патишонка  Hug, в петия месец, когато бях бременна за първи път.  Рокля. Предпочитам роклите за бременни. Също ми харесват и панталони или клинчета, съчетани с туника... С гащеризон никога не съм се възприемала като бременна, тъй като дупето ми става съществено и не държа да го подчертавам...

# 7
  • Мнения: 2 660
Ауу, виждам, че съм доста далеч от истината  Grinning Аз уж не съм кой знае колко напълняла, но панталоните ми стягат в копчетата и се чудя по-голям номер ли да купувам или нещо на ластик...

# 8
  • Мнения: 864
Ауу, виждам, че съм доста далеч от истината  Grinning Аз уж не съм кой знае колко напълняла, но панталоните ми стягат в копчетата и се чудя по-голям номер ли да купувам или нещо на ластик...
Нещо на ластик  Peace

# 9
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
първата бременна дреха си я купих в началото на 4 месец . Един панталон с ластик -много съм доволна и една ризка за бременни . Стои перфектно.

# 10
  • Мнения: 247
Купих си дънки за бременни, но още не съм ги носила, защото са ми доста големи.  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 960
Момичета, кога си купихте първата дреха за бременни? Каква беше?
първата и последната дреха за бременни -дънки с ластик....купих си ги ,защото застудя и бях бременна вече седми мецес....термина ми беше март ,значи към края на януари...........сложих ги два-три пъти накрая ,с тях отидох да раждам ,през другото време ми ставаха вички стари дънки/защото са с ниска талия и ми идваха под коремчето ,пък аз качих и сравнително малко към 8 кг/Та искам да кажа ,че при мен бяха пари на вятъра-70лв за дънки облечени пет пъти на кръст............

# 12
  • Мнения: 83
не съм купувала дрехи за бременни,защото бях много слаба,и дрехите си ми ставаха половината,последните 2 месеца само си купих едни дънки с ластик Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
В четвъртия месец си купих едни дънки с ластик, които до края на бременността ми се смъкваха и ми бяха страшно неудобни. После си взех и джинси с ластик и с тях се получи същото. Tired
Следващия път живот и здраве няма да си купувам дрехи за бременни, а такива, каквито си нося по принцип в по-големи номера. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Май 1во си купих два широки панталона. А след това и дънков гащеризон.

Общи условия

Активация на акаунт