На кой ден от цикъла се започват Диане 35?

  • 917
  • 7
  •   1
Отговори
Въпросът ми идва от това, че на листовката пише, че на първия ден от кървенето за започва когато е нова, първа опаковка, както е при мен. Но докторът ми беше написал да го започна на 4тия ден.

Има ли разлика и голямо значение.
Благодаря з аотговорите

# 1
  • Мнения: 14 133
Ако досега не си гълтала никакъв контрацептив или си почивала, задължително се започва от първия ден на кървене.  Peace

# 2
Пила съм преди доста години, към 5-6. не се брои  Laughing

Притеснявам се защо тогава доктора написа на рецептата на четвърдия ден от цикъла. Те освен като противозачатъчни са ми изписани и заради поликистозни яйчници. Незнам дали има значение, но да си кажа. Wink

# 3
  • Мнения: 14 133
Аз също ги гълтах заради поликистозни яйчници преди да забременея, но минах на тях след друг конрацептив. В момента си правя почивка от други таблетки и докторът ми каза да почна следващата опаковка от първия ден на кървене.

# 4
Добре. Значи си ги почвам от първия ден, демек днес. Wink
Аз трябва да хвана да го питам за тия почивки, че не ми е казвал нищо.

А още един въпрос. Препоръката да ги почна от 4тия ден може ли да има нещо общо с това че сега ми тушира раничка? И след цикъла ще ходя пак да я омаломощава?

# 5
  • Мнения: 14 133
За почивките- след като си изпиеш тази опаковка, почиваш 7дни и на 8-мия започваш новата опаковка. Дали неговата препоръка има някаква връзка с туширането на раничката, не знам.  newsm78
Знам само, че на всички листовки на контрацептиви пише, че първа опаковка се започва на първия ден от менструацията.

# 6
Е, да. Това е ясно, в тези дни си идва цикъла. Аз съм чувала че като по-дълго време се пият противозачатъчни и се прави месец-два почивка да се изчисти организма.

Така че, пише го и се знае.

# 7
  • Мнения: 14 133
Аз съм чувала че като по-дълго време се пият противозачатъчни и се прави месец-два почивка да се изчисти организма.

Peace

Общи условия

Активация на акаунт