МЕНСТРУАЦИЯ СЛЕД РАЖДАНЕ

  • 630
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Интересувам се след като родихте напълно ли ви беше регулиран цикълът ви или първите пъти е бил нередовен? Да тичам ли за тест за бременност(вторият път имам само леко зацапване).А бебчо е само на 2,5 месеца  Laughing

# 1
  • Мнения: 27 524
Не, не тичай, може да е зацапване, може и да е обилен.
При всички положения, ако една толкова скорошна втора бременност е нежелана от вас, най-разумното е да взимате мерки все пак  Wink

# 2
  • Мнения: 6 029
Абе я си вземи един тест да ти е мирно на главата  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 426
регулира ми се чак преди 1 месец а бебо е на 9 месеца такаче е нормално и аз като теб правех с тестовете и само си хвърлях парите е ако имаш причина да се съмняваш си вземи един

# 4

На мен кърмата ми се дръпна мн раничко.Чела съм,че това води до по-скорошно възвръщане на цикъла. Така и преди 3 дни не се учудих,като видях капчици кръв на бикините си.Какво беше учудването ми ,че не е така обилно кръвотечението.И аз така : питам дали е нормално или не ??? newsm78

# 5
  • Мнения: 463
При мен стана така, че въпреки че кърмех след обилното кръвотечение от 30 дни , изчака 10 и ми дойде. После дойде на 28 - ят ден, после на 20 - ят, после на 28 - ят. Спокойно! Аз никога не съм имала редовен цикъл, а сега се оправи. При някои се получава обратно!

# 6
  • Мнения: 135
и аз мисля че е по добре да направиш един  EFP за всеки случай

# 7
  • Мнения: 236
Благодаря ви момичета,но положението е овладяно  Simple Smile.След едноседмично закъснение ми дойде,но занапред ще внимаваме повече,че да нямам дори и съмнения.

Общи условия

Активация на акаунт