БЕЛИ ТОПЧЕТА В АКОТО - ПОМОГНЕТЕ

  • 2 050
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
моля ви помогнете ми
бебето ме на 4 мес момченце михаил
кармех го но ми намаля кърмата и започнахме добавка нан
не го искаше особено пробвах а аптамил и мимумил пак така - яде повече като спи
пробвах и с лактана био и тога баткото ни на 2 г4 м се зарази вирусно - повръщане - температура +разтройство -мина му
на бебето не се прехвърли - имаше само лека температура и отказа да яде - но тогава акото стана зелено със слуз и бели топчета като грах и по големи вътре говорих с педиатърката минахме на лечебна хумана
давах я 2-3 дни и пак аптамил че си помислих че е от лактан био е станало така акото, нооооооооо пак зелено ако със слуз водно и белите топчета - педиатърката каза че е алергичен към аптамил
не ми се вярва
и все пак помогнете мии
сега сме на лечебна хумана - какво да дам после
искам пак да го кърмя - пробвам го днес не иска въобще -----------какво да правя - каде е проблема

освен това пия ремантадин 1 ден съм пила че и аз се зара зих
сега мога ли да го спра и да почна пак да кърмя - колко време ще е в кърмата ми той - мисля че се тревожа
благодаря ви! 

# 1
  • Мнения: 111
ака преди малко - твърдо към кашаво   от тъмно към светло зелено - без кръв
с много по малко бели топчета

# 2
  • Мнения: 1 328
Диди, за лекарството не знам как действа, колко време остава и т.н.. Ти консултира ли се с лекар предварително, преди да го вземеш?
Педи какво каза за тези бели топчета, на какво се дължат?
А за кърменето - може да е стачка някаква, имаш реални шансове да продължиш само с кърмене, от опит казвам. Ако искаш пиши на лични как върви Simple Smile Упорство, не се отчайвай, бебо ако много прегладнее само ти можеш да го нахраниш. Пробвай да е сънен, на тъмно място, ще засуче в един момент, колкото и да не ти се вярва   bouquet

# 3
  • Мнения: 8 242
Определено не спирай да го кърмиш!
Белите топчета са нормални за кърмено бебе, но не мога да кажа нищо като има добавка АМ..
Аз бих останала само на лечебната хумана и кърма.. Ако смяташ, че не му е достатъчна само кърмата.. А лечебната хумана затяха леко, така че може затова да не ака. Но не знам какво е акото с нея  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 111
мили мами
радвам се че ми писахте
ами бебо сега е на хумана  със шише или лъжичка 
утре ще пробвам па кда се кърмим днес се изпъваше назад и плака доста

но имаше странния навик да суче и както суче спре и като ме загледаа и край не яде и това е
опити -милване говорене - няма - чакане -намя
почва да ми говори и това е
само да мръдна или да прошепна нещо или се сепне изведнъж и спре

незнам как да се спревя с това
имам и първо дете на 2г и 4 м дето както и да му казвам някога говори високо  шуми и т н не мога все да съм на абсолютно тихо място  - ако това е причината
но някога сме били така и той пак си прави неговите неща

а сега като яде хуманата от шишето спряда се върти и да му пречи шума ---- яде си докато свърши - взех го в кухнята на вечеря та видях как е

как така - на какво се дължи


ремантадина го пих само 1 ден   днес не и утре ще пробвам пак да се кърмим
акото е по гъсто наистина и е зеленко 

аз си взех днес бирена мая
ама как да я пия


сега живеем в хаджи димитър и търся педиатър - ако знае някой да ми пише


Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 23:28 от didizhivko

# 5
  • Мнения: 629
Здравей! За педиатър виж дали тук няма да намериш някой близо до теб:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30924.0
Продължавай да опитваш да кърмиш - гледай да е сънен. С много упоритост ще се получи. Можеш постепено да намаляваш добавката и все по-често да предлага гърдата. Не е изключено някое от адаптетата да не му понася. Елиминирай за седмица две кравешките продукти от твоето меню. Но най-добре се посъветвай с педиатър, който поддържа дългото кърмене. От такъв със сигурност ще получиш подкрепа и адекватен съвет.

# 6
zraveite Gabi e na 3mececa i 15 dni i ima to4ici krav v akoto molqvi daite mi nqkakv savet

# 7
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
zraveite Gabi e na 3mececa i 15 dni i ima to4ici krav v akoto molqvi daite mi nqkakv savet
заведи я веднага на лекар

Общи условия

Активация на акаунт