имам проблем... пак

  • 864
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте пак!
Имам следния проблем - сега забелязах,че ме се е появило нещо като бяла подутина точно до клитора и супер много се притесних... та някой да има идеи какво е това и защо се е появило??
За инфо: откриха ми раничка на шийката на матката и ме гориха 2 пъти с киселина и скоро ми е контролният преглед... сега съм в цикъл....не съм правила секс от доста време(3-4 месеца   Sad ) ... на 16 съм и нве става да говоря с нашите по въпроса...  Cry Знам че има тийн форуми,  но не мисля , че там някой би могъл да ми помогне затова се обръщам към вас
Много благодаря

# 1
  • Мнения: 263
Мило младо момиче, отиди веднага на гинеколог, защото тук през монитора никой не може да ти постави диагноза за този специфичен проблем. Нищо, че в момента си в цикъл - и тогава може. Това, че са ти горили два пъти раничка е пак сериозен проблем. След това също се правят изследвания и наблюдения. По въпроса за разговор с вашите, смятам, че точно сега е времето да споделяш за всички тези проблеми с родителите си / майка, сестра /. Няма нищо срамно, защото всеки родител е загрижен за здравето на децата си.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Тази подутина боли ли те, сърби ли те?

# 3
  • Мнения: 58
не мога да преценя тъй като преди раничката на матката отидох с оплаквания болка отдолу нередовен цикъл болка при уриниране и секс и чести позиви за уриниране  Sad (отидох веднага щом се появиха но не се откри нищо и след 3 месеца пак когато вече ми каза че съм имала голяма рана ...)
Та сега май като цяло не е много по-различно ... така че вече не знам Sad

# 4
  • Мнения: 58
в понед съм си на преглед когато и трябваше принципно до отида...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт