Dragonfly или Robopet от марката Wowwee-къде спешно?

  • 1 889
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Въпросът ми е виждали ли сте някъде Dragonfly или Robopet от марката Wowwee?В Хиполенда са изчерпани,в Jumbo има Dragonfly,но с 50 лева по-скъп  #Cussing out.
Трябва ми спешно за петък 14.12.
Благодаря на всички,които ще се включат  Hug!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 18:10 от Ali&Meli

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Малееее, кой са тези персонажи, не ги знам? Може би в Марсел или Хепиленд?

# 2
  • Мнения: 4 877
Въпросът ми е виждали ли сте някъде Dragonfly или Robopet от марката Wowwee?В Хиполенда са изчерпани,в Jumbo има Dragonfly,но с 50 лева по-скъп  #Cussing out.
Трябва ми спешно за петък 14.12.
Благодаря на всички,които ще се включат  Hug!

Имаме Robopet. Страхотно е. Поръчах го от английски сайт.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Знам за английския сайт,но нямам време да поръчвам от там.А колко ти излезна като цена доставка+робопета и за колко време пристигна?
И аз до скоро не ги знаех тези нови технологии,но макар и късно се запознах.

# 4
  • Мнения: 4 877
Знам за английския сайт,но нямам време да поръчвам от там.А колко ти излезна като цена доставка+робопета и за колко време пристигна?
И аз до скоро не ги знаех тези нови технологии,но макар и късно се запознах.

беше около 24 пауда всичко, но сега вдигнаха доставката, но и ги няма. Пристигна за около 2 седмици. Забавиха се, защото първо са искали по пощите да го пратят, но после го изпратиха по DHL до вкъщи.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
Никой ли не е виждал никъде тези играки... Sad?А аз се кълнях във форума,че ще ми помогне...

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
Отново повдигам темата с надеждата някой да ми помогне с информация......

# 7
  • Мнения: 766
Само да не те заблудя, затова да питам, това са едни черно бели играчки, нали?

Ако са те ги има в Софияпрес , във Феликс Тойс, но май само робот и динозавър.

Ще проверя в обедната почивка дали има и други, дали не са свършили и каква им е цената.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 10:10 от Черепахова

# 8
  • Мнения: 230
Мисля, че ги има в Симба Тойс! Беше ми попаднал коледния има каталог наскоро Peace

# 9
  • Мнения: 295
Видях ги в коледния каталог на Хиполенд-но щом казваш,че са изчерпани...там имаше още 2 подобни-робот и динозавър.Само в София ли ти казаха,че са изчерпани или навсякъде,защото и тук имаме Хипо.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
Видях ги в коледния каталог на Хиполенд-но щом казваш,че са изчерпани...там имаше още 2 подобни-робот и динозавър.Само в София ли ти казаха,че са изчерпани или навсякъде,защото и тук имаме Хипо.
Благодаря ти,но РД е утре и нямам време за реакция.За утре е подигурен любимия му подарък книга-Хари Потър 7 и други неща,които бяха за Коледа.
А това ще остане за Коледа,ако го намеря де.......

# 11
  • Мнения: 6 164
И аз търся робопет - кучето, днес ходих в Хиполенд - няма, от дистанционните бяха останали само робобоа и робосапиенс и то огромен за 400 и кусур лева! Ако бях открила темата по-рано, хич нямаше да се разкарвам. Пишете, ако ги намерите някъде, плииийззз!

# 12
  • Мнения: 6 164
Ето го Robopet:

# 13
  • Мнения: 6 164
Ali&Meli, видях го Dragonfly в Jumbo вчера, кучето го нямаше. Водното конче беше 100 и нещо лв.

# 14
Моля ви помогнете трябва ми спешно  Robosapiens ot  марката Wowwee

Общи условия

Активация на акаунт