Как приспивате бебетата си?

  • 5 538
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Еми въпроса ми е този SadНие много трудно заспиваме вечер. Имаме си церемонии, но когато някой ни развали режима всичко отива по дяволите. Аз още кърмя,но дори и това вече не помага-хапе ме когато е изнервен. Вечер когато е превъзбуден и когато не го къпем (което е през вечер) ми е особено трудно да се приспим.Споделете как е при вас и какви трикове използвате Hug

# 1
  • Мнения: 8 242
На ръце, кърмейки, по 1 час..
Задължително е къпането всяка вечер - поне по час игра в банята, иначе няма приспиване  ooooh!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
От как се е родила заспива сама на леглото Peace

# 3
  • Мнения: 1 367
Задължително къпане,после в количката,чай,бутане на количката и така докато заспи.Но преди това гледам да се е уморил достатъчно и го нахранвам добре.Така се приспиваме ние.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
От скоро го приспивам много лесно.Лягаме заедно на спалнята,ако е нервен го галя и след 5 мин. е заспал.Когато не иска да ляга пускам телевизора и му казвам,че няма да спим,а само ще лежим и ще гледаме тв ... ефекта е същия.

# 5
  • Мнения: 729
Слагам я в леглото,давам шишето с млякото и след малко започва да се унася.

# 6
  • Мнения: 1 183
От как се е родила заспива сама на леглото Peace
  smile3521 така сме и ние

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
От как се е родила заспива сама на леглото Peace

 Peace

# 8
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Спомням си че до годинката и двамата ги друсах у ръце,свят ми се беше завило... ooooh!,после пък лягах до тях....

# 9
  • София
  • Мнения: 1 603
На цица.
След баня гушвам, завам цица, завивам с одеалце и след малко е заспала. ... Само че, от седмица насам се буди по 4-5 пъти през нощта  Tired.

# 10
  • Мнения: 1 440
И при двете едно и също-цица и това е!Сега бебка взе много да се заиграва с туй млекце,та се приспиваме почти около час.

# 11
  • Мнения: 1 674
Приспиваме се на ръце.Вечер с цица-задължително. Wink

# 12
  • Мнения: 1 897
Първо минават задължителните процедури с къпането, обличането за сън и яденето на мляко.
След това го оставяме сам в леглото,включваме нощната лампа и излизаме тихо от стаята.
До 10-на минути обикновенно е заспал.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Изкъпвам я и я слагам в леглото с млякото-сама си заспива. Е, понякога не веднага, но и аз не винги заспивам още като си легна  Wink

# 14
  • Мнения: 44
Вечер заспива сама в леглото си, защото обикновено е мнооого изморена, но през деня се налага здраво люшкане в кошарката (на второто ниво) - иначе НЕ! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт