Как е обле4ено Вашето бебе у дома?

  • 1 219
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Моя малък 4овек (2 1/2 месеца) носи боди с къс ръкав, гащеризон с дълъг ръкав и 4орапки под гащеризона. Температурата в къщата ни е 21 градуса.

Ръ4и4ките ни са по4ти винаги студени (което баба му ползва като аргумент да го завива с одеалце дори като го разнася из къщата)

Как е при Вас?


  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 440
Боди с къс или дълъг ръкав,в зависимост от материята на гащеризона ,който слагам отгоре и е с дълъг.Слагам чорапки и терлички,че краката все студени.Завивам я само като спи.

# 2
  • Мнения: 1 098
Боди с дълъг ръкав, отгоре памучен анцунг, с чорапки и памучни търлъчки. У нас температурата е 21- 22гр.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Моя малък 4овек (2 1/2 месеца) носи боди с къс ръкав, гащеризон с дълъг ръкав и 4орапки под гащеризона. Температурата в къщата ни е 21 градуса.

  bouquet

Мисля,че бебето е облечено ок PeaceЗа мен ориентир винаги са били нослето и вратлето.

# 4
  • Мнения: 724
Боди с къс или дълъг ръкав,в зависимост от материята на гащеризона ,който слагам отгоре и е с дълъг.Слагам чорапки и терлички,че краката все студени.Завивам я само като спи.
и аз така при Т-21-22 С

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Блузка, жилетчица, гащички, ританки, чорапки и терлички + оделце, при Т до 23С

П.П. Ако някой сметне за недостатачно да свирка Whistling

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 08:53 от ViFresh

# 6
  • Мнения: 6 029
боди, тънки ританки, гащеризон (памучен) или панталони и блузка, чорапки.

# 7
  • Мнения: 2 587
Боди,блузка с дълъг ръкав и ританки.Чорапи и терлици не съм обувала,

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ръчичките, крачетата и нослето на бебето са студени заради спецификата в оросяването на тези места- поне така ми обясни педито на Маги.Иначе в момента е с боди и отгоре гащиризонче, спи с памучна завивка.

# 9
  • Мнения: 2 131
Моя малък 4овек (2 1/2 месеца) носи боди с къс ръкав, гащеризон с дълъг ръкав и 4орапки под гащеризона. Температурата в къщата ни е 21 градуса.

Ръ4и4ките ни са по4ти винаги студени (което баба му ползва като аргумент да го завива с одеалце дори като го разнася из къщата)

Как е при Вас?


  bouquet
Напълно нормална температура и напълно нормално облекло за нея. Доколкото знам ръчичките не са критерий. Моят син е почти на осем месеца и ръцете му са студени, защото са постоянно в устата му. Мисля, че се гледат нослето и крачетата. Алекс у дома стои с боди с къс ръкав, по-плътно боди с дълъг, панталонче и дълги чорапки. Когато го слагам в паяка обувам още един чифт чорапки или терлички /зависи дали ще излиза в коридора, където сме с гранитогрес/. У нас температурата също е 21 градуса. Аз съм против това да е прекалено горещо и детето да се навлича, още повече че моят бебок е много жизнен и не се спира, респективно ако е горещо и навлечен, се изпотява.

# 10
  • Мнения: 105
Обличам го с боди с къс ръкав, блузка и панталонки.На крачетата слагаме чорапки и пантофки, ако го слагам в проходилката. Температурата при нас е 22–23 градуса. Възраст - 11 месеца.

# 11
  • Мнения: 1 334
Боди с дълъг ръкав, гащеризонче с дълъг ръкав, чорапки под него. У нас е 22-23 градуса, и ръчичките по-често са топли, но има моменти и да са студени. Не знам може и да го обличам повечко за тази температура... но така мисля че му е добре.

# 12
  • Мнения: 745
боди с дълъг ръкав,блузка с дълъг ръкав,ританки,панталон,чорапи.Всички дрехи са памучни.темп в нас е 20 градуса.

# 13
  • Мнения: 1 311
Памучно боди с дълъг ръкав и отгоре памучен гащеризон (от същата материя като бодито) с дълъг ръкав. Т е 21-22 градуса.

# 14
  • Мнения: 620
боди с къс ръкав и отгоре или гащеризон или блузка с дълъг ръкав и ританки. Всичко е памучно.
Нашата баба също се притеснява за студените ръчички и все се опитва да му слага жилетка или да го увива с одеяло. Борим се с нея:) С усмивка обаче.

Общи условия

Активация на акаунт