Ексфолиращ сапун

  • 2 070
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 216
Пуснах търсачка, но нищо не намерих по въпроса. Ако темата е била обсъждана, ще съм доволна и на линк Grinning

Как е правилно да се ползва ексфолиращ сапун? Аз ползвам този на Dove, но всъщност никогане съм знаела какво точно трябва да правя с него Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 186
Че то няма нищо кой знае какво,ползва се като обикновен сапун.Аз сапун не съм пробвала,но ползвам специални ексфолианти за тяло в тубички или обикновени ексфолиращи трици от аптеката.Тях ползвам поне 1-2 пъти седмично,както и отделно ексфолиант за лице.Има някои по-груби/за по-рядка употреба/ и други по-меки/за всекидневна употреба/,така че ги ползвай толкова често,колкото прецениш че имаш нужда.

# 2
  • Мнения: 6 472
На Dove сапуна го ползвам само за тяло. Много харесвам цялата серия на Dove, но честно казано по отношение на ексфолиантите, предпочитам душ гелове и почистващи гелове за лице. Мноооого рядко си купувам сапун за нещо друго освен за миене на ръце.

# 3
  • Мнения: 554
Купувам отделно душ гел и отделно ексфолиант.
По принцип кожата на тялото ми е адски суха и не ползвам сапуни,а от DOVE  ми се активира алергията(ставам на червени петна).
За мен лично е по-добре ексфолиращият продукт да е отделно,пък и частиците в сапуна са толкова малко,че не се усещат.[/list]

Общи условия

Активация на акаунт