Спешно търся слънчеви очила CHICCO или други детски !

  • 4 572
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Оказа се , че нашите сме ги загубили  Rolling Eyes , а в магазините няма или са само за момиченца ...
Моля ви , ако някой е виждал някъде , да ми каже  Praynig Много спешно ми трябват ...

# 1
  • Мнения: 4 877
От години купувам на сина ми от оптиките Фокс.

# 2
  • Мнения: 4 668
А къде има оптики Фокс  Rolling Eyes Дай адреси ...
И това , че е зимен период , надявам се не значи , че нямат слънчеви , защото и с това се сблъсках ...

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз лятото купувах от Пинокио,намери им тел в нета и ги питай дали имат още Peace

# 4
  • Мнения: 1 805
Не знам дали има на Чико но на Красно село , зад Фантастикото има детски магазин, май беше по в средада, от там купих на Дисни слънчеви очила.

# 5
  • Мнения: 4 877
А къде има оптики Фокс  Rolling Eyes Дай адреси ...
И това , че е зимен период , надявам се не значи , че нямат слънчеви , защото и с това се сблъсках ...

Това май им е сайт http://www.foxoptics.com/ocms/opencms/lm/services/
Имат на много места.
Разбира се, че имат и през зимата. Синът ми предпочита да кара ски с техните очила и почти всяка зима купувам. А снегът дразни също доста очите.
През зимните месеци са доста намалени  очилата в тази верига.
Препоръчвам ти да купиш детски слънчеви очила наистина от оптика.

# 6
  • Мнения: 252
Имаше ги и в Бебе Маркет в Иван Вазов, може да ги намериш в Нета.Аз лично купувам на Полароид, магзаина се намира на Попа, на Патриарха, малко след спирката на тролеите за към НДК.

# 7
  • Мнения: 480
Препоръчвам ти Kids Optics - kidopics.com. На Мария Луиза 41 се намират.
Специализирани само детски очила и има голямо разнообразие. Не съм ходила сега в зимата де, но предполагам, че ще са заредени.

# 8
  • Мнения: 1 805
Вече имаш избор, а и се сетих че в Хиполенд също гледах.

# 9
  • София
  • Мнения: 311
Ние сме с Polaroid - много съм доволна. Купила съм ги от магазина на Патриарха - от Попа тръгваш посока НДК и магазинчето се пада вдясно.
Успех!

# 10
  • Мнения: 4 668
Много благодаря на всички  Hug Утре имаме задача с мъжа ми да обиколим и да купим .

  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 771
Аз купувах детски в края на лятото от SLS на "Черни връх", предполагам ще имат и сега.

# 12
  • Мнения: 101
Скоро купихме на нашият мъник очила на Чико от Пигис Хаус newsm08

# 13
  • Мнения: 4 668
Още веднъж много благодаря на всички   bouquet
Купихме очила на POLAROID от оптиката на Патриарха  Peace
Доволна съм , защото имаше и размери и цветове за момченца , което е рядко срещано ...
Взех и подходящ калъф , а очилата най ми харесаха , защото са с чупещи рамки  Wink
Спестих си много обикаляне и съм много доволна  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 11 657
Решила съм да купя хубави слънчеви очила на дъщеря ми и сина ми.Бихте ли ми казали каква сума да приготвя?
И Polaroid само на Попа ли имат магазин,че ми се иска да съм с нея да пробва.
Вие водите ли вашите деца да пробват очилата,когато им купувате такива?

 

Общи условия

Активация на акаунт