Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 544
  • 229
  •   1
Отговори
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Става въпрос за мебелна къща Явор в Пазарджик. Някой има ли впечатления-ходихме специално дотам да гледаме и си харесахме спалня(даже 3 но се спряхме на една ). Имат доста добри модели, изработката изглежда качествена и не са много скъпи. Едни приятели си взеха страхотна маса за трапезарията оттам+6 стола с естествена кожа и са много доволни. За доставка до София са им взели само 50лв. 
П.П. Четох само едно негативно мнение за тях в темата за черния списък и то беше не точно за Явор и за Варна.
Така, че момочета вие сте...

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ааа да ето и линк, за който се интересува
http://shop.yavor-bg.com/index.php?catid=75

# 2
  • Мнения: 157
Почти цялото ни обзавеждане е от там.Стоките им не са скъпи а и качеството им е добро.За превоз взимат пари само за нафта а не тарифа на километър.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Бях си харесала едни диван  от тях. Гледах го в сайта им. Писах им и се оказа , че не всичко в сайта им го има . Така че , който е решил да си купува нещо, най-добре е там на място.
Между другото, не бяха много учтиви. Naughty

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Почти цялото ни обзавеждане е от там.Стоките им не са скъпи а и качеството им е добро.За превоз взимат пари само за нафта а не тарифа на километър.
Супер, мерси много за мнението    bouquet - то и ние ги гледахме уж качествени ми се виждат, ама  знам ли за пръв път ще правя такава голяма покупка и се притеснявам да не ми излезе евтиното скъпо  Blush Имат доста добри попадения при мебелите, особено дневна и спалня  Peace
Харесахме и портманто дори, което ще ни е последната покупка по принцип  hahaha
А Шерил спалня имате ли оттам? От колко време ги имате мебелите? (извинявай за нахалството  Blush , но моите приятели с масата и столовете са на 6мес  и за сега е ОК, ама по-дълго ползване ще ми е от полза  Blush )

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Бях си харесала едни диван  от тях. Гледах го в сайта им. Писах им и се оказа , че не всичко в сайта им го има . Така че , който е решил да си купува нещо, най-добре е там на място.
Между другото, не бяха много учтиви. Naughty
АМи да де то затова ние на място ходихме там, имаше и неща които ги нямаше на сайта.  Thinking Любезността ми е най-малкия проблем те нека са коректни и продават качествени мебели, пък другото не ме вълнува  Wink

# 6
  • Мнения: 157
Секцията и леглата на децата са от около 6-7 години.Нито един път не ни се е налагало да поправяме вратички или каквото и да било.При ремонт сме ги изнасяли и внасяли на модули и не са трепнали.Спалнята и гардероба са от скоро и пак  от там си ги купих защото са изпитана марка.Каква е гаранцията , че ще дадеш луди пари за мебели и ще са качествени?Цените са им абсолютно приемливи и има голям избор.

# 7
  • Мнения: 6 315
Аз купих обзавеждане за стаята на сина ми от тази фирма + някои допълнителни неща и съм доволна и от качеството и от обслужването. За транспорт не съм плащала - транспортът бе безплатен при пазаруване онлайн. Някои неща наистина ги няма (бюрото, което взех го нямаше), но направиха поръчка веднага щом се чухме и потвърдих че го искам. За две седмици ми го доставиха. Срокът за изпълнение при поръчка на нещо, което в момента го няма в наличност е 1 месец (за моето бюро срокът бе толкова, защото е полско) но всичко стана двойно по-бързо Simple Smile.

# 8
  • България-София
  • Мнения: 573
Темата и мен ме вълнува. Харесах детска стая от модулите "Индиана" на Black Red White. Пратих запитване за цени и транспорт и ми отговориха веднага. За транспорта казаха безплатно до София. Това, което ме притеснява е, че не съм ги виждала наживо и незнам този ламинат как ще седи. От друга страна свеки има холна секция на същата фирма и е доволна, като изключим ходенето и по мъките докато я получи. Беше я поръчала от магазин в София /на Сливница до Раковска/ и  чака 3 м.... скандали, работи.... затова ако ще взимам - само от Пазарджик.

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Темата и мен ме вълнува. Харесах детска стая от модулите "Индиана" на Black Red White. Пратих запитване за цени и транспорт и ми отговориха веднага. За транспорта казаха безплатно до София. Това, което ме притеснява е, че не съм ги виждала наживо и незнам този ламинат как ще седи. От друга страна свеки има холна секция на същата фирма и е доволна, като изключим ходенето и по мъките докато я получи. Беше я поръчала от магазин в София /на Сливница до Раковска/ и  чака 3 м.... скандали, работи.... затова ако ще взимам - само от Пазарджик.
Ние затова ходихме дотам- на нас ни казаха транспорта се плаща до София, но само бензина дето ще изгорят(т.е. около 50тина лв), ако е и безплатно ехееее отивам да поръчвам  Mr. Green
В магазина в Пазарджик има неща, които ги няма на сайта - ние си харесахме спалня, което на сайта я няма - двойно легло, 4крилен гардероб, скрин и 2бр нощни шкафчета за около 2000лв, и материала е МДФ, има доста избор абе доволна съм от видяното. Срок за изпълнение е 1 месец, ама календарен не работни дни Flutter

# 10
  • Мнения: 8 999
Абсолютно същите модели се продават и в Арон, и в Айко. Не трябвало да се разкарваш до Пазарджик. А доколкото помня много момичета се оплакха от мебелите от Арон. Знам ли...

# 11
  • Мнения: 213
Имаме маса за трапезария и портманто от там. Ползвам ги от 6 месеца. Засега съм доволна.

# 12
  • Мнения: 1 040
Повечето ни мебели,дори пералнята и печката са ни оттам.От години пазаруваме от тях.Доволна съм.Не знаех,че продават и онлайн,може ли линк?

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Повечето ни мебели,дори пералнята и печката са ни оттам.От години пазаруваме от тях.Доволна съм.Не знаех,че продават и онлайн,може ли линк?
Може  Mr. Green
http://shop.yavor-bg.com/

# 14

Общи условия

Активация на акаунт