Силни стомашни болки на 6м

  • 1 200
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте,

малката, която е изключително кърмена и вече минава 6месец, има страхотно куркане в корема, заспива от 2дни  по коремче и докато се предаде на съня плаче доста. Продължавам да я кърмя, не давам други храни.
Опитах да я захраня преди седмица с оризова каша на Милупа,след 4я ден от захранването зачерви дупето и направих 5дни почивка.
И ето че се появи това куркане на корема... много е силно наистина
Посъветвайте ме моля , какво  да направя, как да и помогна  Praynig /Еспумизана знам не помага, и причината за куркането не мога да определя/

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 14:51 от mama Ety

# 1
  • Мнения: 1 179
Само не разбрах продължаваш ли да я кърмиш? Защото малката имаше същия проблем и й взех NAN ALL мисля, че беше. Той е точно при стомашни болки, колики, разстройства, храносмилателни смущения. Малката имаше мн. силно разстройство и постоянно й куркаше стомахчето. С това мляко се родих Hug

# 2
  • Мнения: 114
За да сме полезни на мами, които ще имат подобен проблем - да споделя - решихме си проблема с Бифидус и Не зимес - по предписание на доки, разбире се  Peace
Иначе от 7мес. вече сме на АМ  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 700
 Моето момче има подобен проблем, на 4 месеца е. Би трябвало вече коликите да отшумяват, а има периоди в които много го били и има газове.  Това Бифидус и другото лекарство ли е или хранителна добавка. Има ли го в аптечната мрежа? И цената ако може .. Мерси

# 4
  • Мнения: 114
Хранителна добавка са и мисля че около 20лв излизаха 2те. Все пак се консултирай с педи и дано си решите проблема.  Peace
Ние давахме 2пъти по половин капсулка.

# 5
  • Мнения: 700
Хранителна добавка са и мисля че около 20лв излизаха 2те. Все пак се консултирай с педи и дано си решите проблема.  Peace
Ние давахме 2пъти по половин капсулка.
Благодаря, мама Ети! Вече започнах с Бифидус и виждам подобрение. Ще потърся и другата хран.добавка.
За съжаление педиатъра не знае повече от мамите във форума. Би ли ми казала как точно ги даваш, в какво ги разтваряш Misc Baby Bottle и преди или след хранене.  Много ти благодаря!   bouquet

# 6
  • Мнения: 114
Давах 2 пъти дневно по полвин капсулка в 1те лъжички от храничката /каша или мляко/ в продължение на месец.
Пожелавам ви спокойно стомахче  Peace

Общи условия

Активация на акаунт