Вярвате ли на такива мейли

  • 747
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Току що получих едни мейл от моя позната препратен 100 пъти през много хора.
Текстът гласи:
"Ако не препратите това писмо, значи, нямате сърце!

Скъпи хора,

Александра оцелява след пожар, но сега трябва да се бори за живота си и за нормално бъдеще. Тя е само на 14 месеца, кожата по цялото й тяло е обгорена и лицевите кости са повредени (в резултат на изключително високата температура). В момента липсва половината й лице. Тя се намира в болница в Краков, Полша и за нея се грижат едни от най-добрите специалисти. Въпреки това Александра все още трябва а премине през множество операции и дълго възстановяване. За съжаление нейните родители нямат повече пари.

Ето защо се обръщаме към Вас с молба за помощ. За всеки препратен е-мейл нейните родители ще получат 3 цента. Моля, помогнете им, като препратите този е-мейл на колкото се може повече хора!

Благодаря!!!"


Следва снима на момиченцето.....

Въпросът ми е как родителите ще получат пари от препращането на такъв мейл....И ако е лъжа, спам ....как имат сърце да го направят...

# 1
  • Мнения: X
Не, не вярвам.

# 2
  • Мнения: 1 272
Може би бих се замислила конкретно за този, но на тези, които ще ми донесат щастие на мен, твърдо НЕ Naughty Човек каквото сам си направи, няма кой друг да му го направи - дори и в позитивния смисъл Wink

# 3
# 4
  • Мнения: 391
Безрезервно вярвам на всякакви мейли, които ми обещават милиони долари, 10 см по-голям х...й, вечно щастие и други такива!

# 5
  • Мнения: 1 896
Не, не вярвам!

Ако не препратите това писмо, значи, нямате сърце!


А подобни изречения ме дразнят много.

# 6
  • Мнения: 89
Спам   spam2и игра с психиката на хората  Naughty не се връзвай.Аз лично не вярвам .... и на други от сорта,ако не изпратиш това писмо на 10 човека ще ти се случи.... нзн си какво си  #Crazy  hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 11 102
СПАМ

# 8
  • Мнения: 2 323
Ок, ясно че е спам....но какво се цели с това, нещо не мога да разбера

Изобщо не говоря за тези от типа препрати на 10 приятелчета и ще ти се случи щастие след 10 мин...Става дума за нещо сериозно, ужасно с някакво дете....Ок, ще ме накарат да го препратя 100хил пъти..и какво?

Общи условия

Активация на акаунт