И с вас ли е така?

  • 8 439
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Абре хора...аз ли нещо не съм в час или това си е самата действителност! Rolling Eyes
 За какво става въпрос ли?Ще си кажа! Tired
Обикалям аз из темите разни тук и се чудя к'во се случва,що така?Света ли изпростя?Или аз станах прекалено умна! Mr. Green
Преди година когато се регистрирах в този форум,толкова хубаво беше!Интересно!Забавно!Вълнуващо!Загадачно!А напоследък...
Напоследък се чудя в коя тема и каво да пиша! Rolling EyesСърбят ме пръстите...пише ми се,чете ми се из любимият ми форум...ама се оказва,че то и за четене няма вече нищо интересно! TiredВсе нек'ви теми...''любимият ми е богат,какво да му подаря за рожденият ден'',''мъж ми е гей...к'во да правя сега''...''моля,кажете някой поздрав за рожден ден...шефа ми скоро ще черпава,а аз съм тъпа и немога измисля нищо''!Все от тоя род! Thinking
Хората ли се изчерпаха или интересните тук личности се изпокриха!? newsm78
Та въпроса който чопли сивото ми вещество е....Има ли личности тук които въпреки и да не харесвате кой знае колко,все пак ви липсват когато ги няма!Усещате ли липсата им когато спрат да пускат теми...теми които събуждат любопитството ви,теми които ви карат наистина да се замислите...дори и за миг!Да се замислите за малките но значими неща!
Случва ли ви се напоследък да влезнете във форума...и да няма какво да напишете...да загубите интереса бързо?
Или това се случва само с мен? newsm78
Има ли други които са ''зациклили''?
Има ли такива които вече не им е толкова интересно тук? Tired
Кажете мол'ви са!Признайте си без бой! Mr. Green

дано темичката ми има поне час животец Praynig

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Без бой не признавам, а пък като ме бият - забравям! Laughing
Липсват ми темите(или поне аз не ги виждам) на Де Що Види - за
приключенията и пътуванията и! Peace
И други хора!

# 2
  • Мнения: 677
Джане, липсваше ми!  Hug
Добре дошла на борда на скучаещият кораб!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 16:05 от тони сопрано

# 3
  • Мнения: 3 447
И с нас е така  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 897
Случва ли ви се напоследък да влезнете във форума...и да няма какво да напишете...да загубите интереса бързо?
Да,случва ми се.Напоследък повече чета,отколкото пиша.Не бих казала,че тотално съм изгубила интерес, по-скоро ме мързи,времето ми е кът,такива работи... Simple Smile

дано темичката ми има поне час животец Praynig
Е,ха дано! Wink

# 5
  • Мнения: 3 091
добре, че ги има бабиеросите и една две други теми, та да мога да си разчопля мозъка...

иначе и на мен ми е скучно напоследък! в ДИС отдавна не съм чела

# 6
  • Мнения: 750
Джане, липсваше ми!  Hug
Добре дошла на борда на скучаещият кораб!

Ооо...Toни...моля те,кажи ми къде са спасителните лодки на кораба!? Tired

# 7
  • Мнения: 677
Джане, сама трябва да си ги откриеш. Моите са в Споделете и в конкурсите за грим в КМ.

# 8
  • Мнения: 7 430
...и аз се записвам към твоята чуденка...

# 9
  • Мнения: 1 294
Да, случва ми се. Но мисля, че с виртуалните истории е така. На времето, преди ... ехееее 7-8 години можех с часове да си чатя в mIRC, но изисква много време а и ми омръзна, после дойде ICQ - сега го ползвам само, когато някой ми трябва конкретно не за чат, после Скайп и подобни, форума тук... всичко омръзва рано или късно, хората се поизчерпват, темите са избистрат - нормално е. Истинският живот за сега си е най-интересен занимавка...  Wink

# 10
  • Мнения: 6 039
на мен ми е изключително скучно
все ми е едно къде и какво чета

# 11
  • Мнения: 3 268
Форумът наистина не е това,което беше и за това си има причина.Все по-малко интересни хора ще пишат тук.Аз също вече само чета.Няма смисъл да пиша и после да ми трият постовете.Нещата определено загрубяха много.

# 12
  • Мнения: 2 309
Всички станаха много "въСпитани" и скучни Mr. Green

# 13
  • Мнения: 750
Имам идея....Нека вече да не е ''Клюкарник'' а да е ''Скукарник''!
Така преименуван,мисля,че ще отговаря повече на името си! Thinking

# 14
  • Мнения: 3 268
Напълно си права.Скукарник е чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт