MILUPA HA1 - ОТКЪДЕ?

  • 458
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Изглежда сме изкупили навсякъде около нас MILUPA HA1 и аптеките (ХИТ и Кауфланд)не могат да ни смогнат, моля, кажете ми откъде мога да го купя в Младост или източните квартали? Ако има някъде и на едро, дайте ми координати, че ни писан да обикаляме. Все едн живеем през 70-те години.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Виж на кутията не пишеше ли вносител, аз така със синът ми намерих вносителите някъде след Хотел Хемус в една висока сграда нагоре бяха, отидох и си взех 2-3 кашона Аптамил  Embarassed
Или виж в някоя аптека си поръчай няма да ти откажат да доставят  Peace

# 2
  • Мнения: 106
Мисля, че преди 2-3 седмици видях в метро.

# 3
  • Мнения: 175
Вносителите са Аксон,адресът им е "Кораб планина"13.Това е една висока сграда в Лозенец,долу на портала ще ви насочат кой етаж.Но по принцип,когато свършва определено мляко потърси в някоя непосещавана аптека или магазин с вероятност да е останал.

# 4
  • Мнения: 4 877
Мерси, момичета. Открихме в едно магазинче и мъжът ми ги изкупил всичките. Наистина ще се свържа с вносителите.
Преди 7 години, когато големият ми син беше бебе, поръчвахме Хип-чета с кашоните, но беше лесно. Тогава Фармател ги доставяха до домовете, а сега вместо да се подобрят нещата, са се влошили.

# 5
  • Мнения: 106
Провери ли в Метро, там има доста голям избор на Милупа?

ПП. Не знам конкретно за това мляко, не съм обръщала внимание.

Общи условия

Активация на акаунт