Резултати от кръвен тест - 9,8 mU/ml ? слабо отрицателен или .....

  • 1 774
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 171
Как да тълкувам резултат: total Бета ЧХГ 9.58 при референтни граници mU/ml 0.0 - 8.5, при 7 ден закъснение, към 13 ден от ову.
Извинявам се, ако се повтарям, но убедена че кръвният тест ще ми донесе яснота, залитнах в тотално объркване.   
Писах и при колежките от отчетната тема на чакащите, моля да ме извинят за повторението. Рових по темата, но се коментират или 0 стойности или доста по-високи, което вече е +.
Моля, споделете мнение или информация за разгадаване на резултати от кръвен тест, от лабораторията не ми казаха нищо конкретно, нито че е -, нито +, а след 7 дни да повторя. Записах си час при лекар за понеделник, но дотогава..?
Благодаря. 

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Повтори теста...ако след 48 часа се е удвоил значи си бременна.
А ову-то как го засече?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 171
Овуто с тест. Цикълът ми не е закован, варира някъде между 30 и 36  дни, но очаквах М около 6.12., тъй като предишните ми бяха на 31.08., на 5.10. и на 5.11.       

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 260
пробвай с шуарчек Simple Smile
успех

# 4
  • Мнения: 820
Как имаш хем 7 дни закъснение, хем 13 дни от ову? Едно от двете не е вярно newsm78
Както Хера ти е казала повтори теста след 48 часа за да се види дали стойностите нарастват.
Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 171
В крайна сметка отрицателен се оказа.
Не избързвайте като мен с кръвните тестове. Поне 10 дни закъснение мисля, че е необходимо. 

# 6
  • Мнения: 7 716
С десет дни закъснение ще се види вече на ехограф.

# 7
  • Мнения: 2 422
С десет дни закъснение ще се види вече на ехограф.
Да  Peace

Общи условия

Активация на акаунт