Видинските малчугани по Коледа са най-засмяни! (11)

  • 9 503
  • 256
  •   1
Отговори
# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
първаааа Party Party Party
Ели Hug
Не съм на сто процента сигурна за срещата но ще се разберем допълнително в събота Peace

# 2
  • Мнения: 2 657
запис Grinningдо сега си играх с кю-то 4е нещо ми се ебаваше #Cussing out
а сега,ако някоя от вас ме светне,как да направя така,че като отварям страница да не ми излиза писано за кю-то,аки да си е чиста newsm78

# 3
  • Мнения: 720
Фиона, идеята за това да разреждам млякото със студена вода е просто гениална.  Grinning Аз го изстудявах на водна баня, познай за колко време и какво правеше детенце през това време.  Laughing Градусите е ясно, ще бъдат на око, такова де, ръка да кажа.  Laughing
Йо, идея си нямам какво питаш.  newsm78 С ICQ-то не се разбирам много.  Sad

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Йо, и аз не разбирам какво точно искаш да направиш newsm78

# 5
  • Мнения: 2 653
,че като отварям страница да не ми излиза писано за кю-то,аки да си е чиста newsm78
Къде отваряш страница в браузъра ли?Обясбни по-подробно, че и аз съм с български реотани  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 657
то и аз съм с български,та незнам и как да обясня точно Crazy
отивам на интернет експлорер/незнам дали правилно съм го написала/и вместо като отворя да ми е бяла страницата,то ми излизат на нея някакви писаници за кю-то newsm78дано сте ме разбрали Crazy

# 7
  • Мнения: 2 653
Да разбрах те.Значи нагласила си Home  да ти е търсачката на кю-то.Или промени горе от менюто
Tools->Options...->където ти пише home page- в полето въведи която искаш страница или ако не искаш нищо-изтрии всичко.И после ОК.Това е.

# 8
  • Мнения: 2 653
Другото , което може да си изключиш, ако ти се появява един отделен прозюорец за кюто , пак с писаници и щуротии е следното в кю-то отиди на main->options->Show "Welcome screen" when ICQ starts-това го отмаркираш и после ОК

# 9
  • Мнения: 2 657
Фиона,обясни като на малоумник,нищо не разбирам така,че ми е нужно дълго и просто обяснение
 Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 657
оправих се Joy

# 11
# 12
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да цопна в новата ни темичка. А честита да ни е Tada
Браво Ели smile3501 smile3501 smile3501

# 13
  • Мнения: 720
Добро утро момичета.
Опитвам се да намеря старите Видински теми за да сложа линкове към тях на първата страница, но не мога. Намирам от 7 до 10 част. А другите къде са?  newsm78 Ако може някой да помогне. Дали рангът ми не позволява да търся толкова на зад? newsm78

# 14
  • Мнения: 2 653
Добро утро момичета.
Опитвам се да намеря старите Видински теми за да сложа линкове към тях на първата страница, но не мога. Намирам от 7 до 10 част. А другите къде са?  newsm78 Ако може някой да помогне. Дали рангът ми не позволява да търся толкова на зад? newsm78
Не вярвам да  е от ранга.Преди време имаше някакви проблеми със сайта и направиха архив.Да ти кажа и аз не знам какво  е архива и къде се намира, та може затова да не ги намираш.

Общи условия

Активация на акаунт