Коледен благотворителен базар в Холандия

  • 1 685
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Момичета за ДБМ няма граници!!!! Grinning

С помоща на нашата съфорумка Umbrella бе организиран  базар за коледни картички и в Хага.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=200452&photo=1

Да си пожелаем догодина да има базар за нашите деца и на друг континент Hug Wink

# 1
  • Мнения: 4 195
БРАВОООООООООО
Е ТОВА МЕ ИЗНЕНАДА СУПЕР ПРИЯТНО..........
знаете ли, казват, че българина зад граница няма граница в лошия смиъсл на думата, хора като вас обаче, потвърждават тази поговорка в добрия смисъл на думата.
Дори далеко от България и проблемите на тези деца, все повече българи от цял свят им помагат. Да ви се връща стократно добрината момичета  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 248
Пожелаваме си! Party
Чудесна новина. Grinning

# 3
  • Мнения: 82
Браво Umbrella   bouquet , много хубава новина Simple Smile Весели празници!

# 4
  • Мнения: 1 770
 smile3544

Направо ме сразихте! Страхотни сте! Браво!   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 1 523
 Umbrella, smile3501 smile3525 smile3501!

# 6
  • Мнения: 2 577
Възхищавам се на такива жени винаги! Моите почитания!  bouquet

# 7
  • Мнения: 908
Евала!!! БРАВОООООООООО   bouquet

# 8
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Браво момичета!  bouquet Скрихте ми топката !Супер е,че хората по света могат да станат съпричастни с нашите дела!

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам думи  bouquet
казахте и го сторихте.Само с две бележки,един документ и показахте,4е за добрината няма граници.
Да си призная  Embarassedсъс Зари се 4удехме дали ще успеете Rolling EyesНадявам се не бъркам,4е сте моми4етата,които искаха документа за разрешение да продават карти4ките EmbarassedДано не се изложа много Crazy

много ви се радвам моми4ета,благодаря и на хората ,които го разрешиха  bouquet

# 10
  • Мнения: 47
нямам думи  bouquet
казахте и го сторихте.Само с две бележки,един документ и показахте,4е за добрината няма граници.
Да си призная  Embarassedсъс Зари се 4удехме дали ще успеете Rolling EyesНадявам се не бъркам,4е сте моми4етата,които искаха документа за разрешение да продават карти4ките EmbarassedДано не се изложа много Crazy

много ви се радвам моми4ета,благодаря и на хората ,които го разрешиха  bouquet

Да така е, правилно си се насочила Grinning

Изпратих ви мейл, на този на ДБМ, за подробности около събраните средства и изпращането им Money Money Money

Аз ви благодаря че се отнесохте сериозно Hug Hug  bouquet към молбата ми и реагирахте светкавично!

# 11
  • Мнения: 2 502
чудесно е това ,,което сте направили ,момичета ,дори и на хиляди км от България  Hug Hug
Адмирации за вас !!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 878
Ихааа  Hug Суперрр  Heart Eyes

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам думи  bouquet
казахте и го сторихте.Само с две бележки,един документ и показахте,4е за добрината няма граници.
Да си призная  Embarassedсъс Зари се 4удехме дали ще успеете Rolling EyesНадявам се не бъркам,4е сте моми4етата,които искаха документа за разрешение да продават карти4ките EmbarassedДано не се изложа много Crazy

много ви се радвам моми4ета,благодаря и на хората ,които го разрешиха  bouquet

Да така е, правилно си се насочила Grinning

Изпратих ви мейл, на този на ДБМ, за подробности около събраните средства и изпращането им Money Money Money

Аз ви благодаря че се отнесохте сериозно Hug Hug  bouquet към молбата ми и реагирахте светкавично!

ами,опитваме се,не винаги успяваме,но се радваме 4е ви помогнахме да помогнете и вие  bouquet
сега ще видя мейла Wink

# 14
  • Мнения: 1 134
  bouquet

Много се радвам да прочета тази новина! Hug

Общи условия

Активация на акаунт