Козметика Манхатън

  • 15 328
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 499
Видях в сайта на Манхатън козметикс, че е излязла нова коледна серия http://www.manhattan-cosmetics.com/englisch/main.php For me се казва
Дали вече я има по магазините и къде точно?  Whistling
Някой пробва ли новите продукти за да сподели впечатления?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
По принцип ползвам Манхатан, това не е коледна серия поне според мен, червилата показани на сйата си всех 2 преди няколко месеца, но не съм очарована нещо сухички ми стоят и затова слагам задължително глнац отгоре.
От кварталната козметка си ги взимам /от Надежда съм/

# 2
  • Мнения: 499
Kimba, става въпрос за серията, която в сайта е в третото квадратче долу. Има и някакъв шоколад  Simple Smile Включва блясък за лице, бронзираща пудра, лакове, гланц за устни.
Не мога да дам пряк линк, трябва да се влезне през началната страница.

# 3
  • Мнения: 522
Не ми допада тази козметика.Ползвала съм пудра , фон дьо тен, червила.....Е ми отвратни са.

# 4
  • Мнения: 90
На мен ми харесва. Ползвала съм сенките и съм доволна, а едно от любимите ми червила е точно на тази марка.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Пух* тези не съм ги пробвала, но може да мина да проверя дали ги има, аз говорен за червилата от второто квадратче.
А иначе лаковете са им много хубави имам на различни цветове, и сенки имам едни доволна съм.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Тази марка е сред фаворитите ми,имат страхотни спирали за цените си,сенките,базите,гланцовете това ползвам от тях.Много съм доволна. Peace

# 7
  • Мнения: 14 486
аз ползвам сенки, преди ползвах спиралите им, особено една, която водеха професионална, много бях доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Уриел за коя спирала става въпрос,аз сега ползавм една с черна гилза Боостинг нещо пише,мързи ме да стана да видя,но е страхотна просто и като четка и като туш,а струва само 9лв.

# 9
  • Мнения: 40
На Манхатън ползвам от 4 години антибактериалната пудра цвят vanilla и съм много доволна.  Sunglasses Това е "моята" пудра.  Laughing

# 10
  • Мнения: 14 486
спиралата имаше и гребенче на обратната страна на дръжката, което имаше прозрачно капаче. ама че го обясних, но съм я ползвала преди доста време, не знам сега дали я има, търсих из нета но не намирам. на нея си пишеше professional
оп намерих я http://market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40346&cat=951&shop_id=12

# 11
  • Мнения: 40
спиралата имаше и гребенче на обратната страна на дръжката, което имаше прозрачно капаче. ама че го обясних, но съм я ползвала преди доста време, не знам сега дали я има, търсих из нета но не намирам. на нея си пишеше professional

И аз я имах преди години. Все още се продава, скоро я виждах по магазините. Peace

# 12
  • Мнения: 54
Не съм голям фен на тази марка.

Харесвам им само пудрите и някои сенки.
Спиралите са ужасни, според мен.

# 13
  • Мнения: X
Не ми допада тази козметика.Ползвала съм пудра , фон дьо тен, червила.....Е ми отвратни са.
Peace също

# 14
  • Мнения: 98
преди много ползвах тази козметика , но според мен много развалиха качеството и на червилата и на пудрите . последното ,което ползвах беше тази пудрата и фон дьо тен в едно , беше като стара , ронеше се ужасно и като я нанасях трябваше да нетискам неистово , за да се залепи на лицето ми  Sick а със сигурност не и беше изтекъл срока , поне оправдание да се намираше .

Общи условия

Активация на акаунт