Какво ще облечете на Нова Година ?

  • 23 129
  • 185
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Тази сутрин се събудих с мисълта, че нова година наближава и се чудих какво ще облека? Незнам.... newsm78
Вие, решихте ли какво ще облечете на нова година?
Ако сте решили моля снимки на целия тоалет + аксесоари, ако не сте, моля идеи.   Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Още не съм го измислила, но сигурно рокля Wink

# 2
  • Мнения: 3 622
Черен панталон тип цигара, черни обувки на висок ток и бюстие на цветя /черно-жълти/.
Скапа ми се фотоапарата инъче можеше да се щракна да видиш  Wink

# 3
  • Мнения: 880
И аз мисля да съм с рокля,но още не съм я открила.

# 4
  • Мнения: 1 655
Още не съм решила, но няма да е нещо кой знае какво защото ще съм на домашна обстановка. Няма да си купувам специално тоалет.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Не съм си купила, но хубавото е, че знам какво искам  Grinning
Черна пола / по мен / до коляното ... в търсене съм.

# 6
  • Мнения: 880
Аз все в черно се обличам.Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани и черна блуза с "прилеп" ръкав.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани
Нещо подобно си търся, да.  Харесвам такива поли много, а никога не съм имала моя.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Рокля или пола и блуза,незнам още. Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Още не съм измислила с какво да бъда,че и нямам конкретна идея.Пак в последния момент ще е Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
не знам все още  Flutter

# 11
  • Мнения: 515
Момичета след дълго мислене реших това :

Рокля (Роклята е от този клип --  http://zazz.bg/play:dd6967c3 )



Обувки



И Колан (кафяв)






Какво мислите , грозно ли е, кичозно ли е, хубаво ли е ? Моля ви дайте честни отговори, докато е време да си търся друго   bouquet





# 12
  • Мнения: 3 622
Точно тази рокля не мой стил, но ако ти се харесваш се облечи така. Пусни една снимка за да видим как изглеждат нещата облечени на теб самата

# 13
  • Мнения: 880
Миналата година бях с тясна черна пола с цепка острани
Нещо подобно си търся, да.  Харесвам такива поли много, а никога не съм имала моя.

Много ми харесват и полите тип "молив".Имам и една такава малко под коляното с цепка отпред и отзад.Към нея си върви и колан с камъчета.Ефектна е,но пък по миналата година бях с нея.Сега ми се иска такава рокля,но не мога да си намеря: http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … LK&rfnbr=3198

# 14
  • Мнения: 515
Точно тази рокля не мой стил, но ако ти се харесваш се облечи така. Пусни една снимка за да видим как изглеждат нещата облечени на теб самата

Точно това си мислех и аз , но в момента само мога да снимам от телефона си и нищо няма да излезне, ще гледам утре да сложа снимки  Simple Smile


LaPerla Роклята е убиец, но и аз не съм виждала такава тук, защо не си я поръчаш от сайта им...

Общи условия

Активация на акаунт