И пак за резултатите от хистология?!

  • 1 044
  • 2
  •   1
Отговори
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Здравейте пак! Най-после си взех резултатите от хистологията след абразиото, но имам проблем с разшифроването, а при лекаря смятам да ходя чак като ми свърши цикъла. Дотогава, ако някой може да ми помогне в разчитането, ще ви бъда много благодарна. Пише буквално: "Големи части ендометриум със светли жлези на бременността, ленти децидуа с дегенеративни и изразени възпалителни промени. Касае се най-вероятно за нарушена маточна бременност". Разбирам само "възпаление" и, че не е на добре newsm78

# 1
  • Мнения: 4 324
Чак сега видях темата Sad
Още веднъж, съжалявам за изживяното Sad Sad Sad
Аз не разбирам кой знае колко много, но ендометриум е лигавицата на матката, децидуа доколкот си спомням това беше матката (дано не греша) или с две думи била си бременна, ама поради възпалителни процеси си направила аборт Sad
Нищо не може да се очаква в тези смотани хистологии Sad В моята не пишеш нещо по различно, пишеш, че съм била бременна, като че ли не знаех ... Sad
Съжалявам миличка

# 2
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Благодаря ти за отговора, Верити   bouquet Аз преди това бях питала лекаря дали хистологията ще покаже причини, той ми каза да не разчитам много. Като че ли ги карат с копи и пейст. Супер тъпо-нарушена бременност, сякаш не знам...

Общи условия

Активация на акаунт