Препоръчайте ми хостел

  • 2 773
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 052
Мои приятели от Полша искат да прекарат новата гадина в София.
Помолиха ме да проверя и да им препоръчам добри, чисти и спретнати хостели в центъра.
Ще ви бъдем много брагодарни за информация и мнения!

# 1
# 2
  • Мнения: 3 154
ХоСтел е различно от хотел Wink

# 3
  • Мнения: 212
ХоСтел е различно от хотел Wink
Освен едно "С" повече в думата каква е разликата между хотел и хоСтел. Не я знам наистина.

# 4
# 5
  • Мнения: 6 417
По-непретенциозни хотели. Rolling Eyes

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
само в чужбина съм спала в хостел, у нас не съм ...но напиши думата  в гугъл.... отварят се  доста

# 7
# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
По-непретенциозни хотели. Rolling Eyes
Меко казано.  Joy

# 10
  • Мнения: 1 052
 Grinning
Аз знам как се пише хостел в гугъл, моля ви, ако имате лични или на ваши приятели впечатления от хостели в София да ги споделите.
Мерси.

За Борис-хостел е от типа на туристическата спалня, има различни от дупки, до много прилични апартаментчета. Обикновено се спи в рамките на от 5 евро до 70 евро, в зависимост от това къде, какво, за колко човека, цяла стая или апартамент.

За сега съм се ориентирала към Хостел Мостел и към Арт-там двойната стая е 30 евро.

# 11
  • Мнения: 3 154
Аз лични впечатления нямам. Преди време брат ми правиха презентация на сайта си в Арт Хостела. Каза, че било хубаво. По-късно мога да го питам за подробности и дали може да препоръча нещо (освен Арт-а) и ще пиша.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
 Борисе, гледай филма "Hostel", първа или втора част, без значение, и ще ти се изпари всичкото любопитство.   Laughing Twisted Evil
 Имаше някакъв в центъра по 5 евро, ако го намеря, ще го постна тук.

# 13
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Според мен ако цената надвишава 20 евро, по-добре изберете хотел, условията са значително по-добри  Peace Това е лично мнение!!
Аз съм спала в хостели из европата и разликите са от земята до небето, за София нямам впечатления!
Извинете че оспамих темата!

# 14
  • Мнения: 6 243
Нямам лични впечатления от хостели в София (все пак родА си имам там), но ако искаш още инфо, може да провериш и тук: http://www.hostelworld.com

Не е точно това ,което търсиш, но би могла да се ориентираш за местоположение и цени - дава доста подробно инфо за София.

Общи условия

Активация на акаунт