КакЪВ цвяТ плот ще си хОДИ с теЗИ вратиЧКИ

  • 3 880
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Утре трябва да ходим да поръчваме кухнята... Laughing
Мислим самите вратички да са такива и ни посъветстваха, че най-добре би седяло със сив плот - мисля, че това беше ...да ама на мен нещо не ми стои добре Confused

Дали бял плот би бил по подходящ...или черен newsm78 (говоря за изчистени цветове)
Корпуса иначе ще е сив, а гърба все още премисляме какво да е - аз искам черни плочки, но все не мога да си го представя как ще изглежда... Thinking
За пода мисля да е сив гранитогрес..

Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 274
Дидка, недей така - сиво, черно....все пак е кухня. Избери нещо по-цветно - примерно бордо или светло-зелено, пастелно-оранжево....... Peace
Моята кухня е обратно - вратичките ми са оранж, а всичко останало - титан /сиво/ Ефектно стои, жалко, че не мога да кача снимки...

# 2
  • Мнения: 3 830
Дидка, недей така - сиво, черно....все пак е кухня. Избери нещо по-цветно - примерно бордо или светло-зелено, пастелно-оранжево....... Peace
Моята кухня е обратно - вратичките ми са оранж, а всичко останало - титан /сиво/ Ефектно стои, жалко, че не мога да кача снимки...

 Peace

# 3
  • Мнения: 253
Сивото за плота е добре според мен. Но, аз също бих раздвижила обаче, може би плочките с никакъв по смел цвят. Или пък самия плот направи в някакъв по ярък цвят. Мисля че  бялото и черното много лъскане ще искат да изглеждат чисти. newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 7 182
Да, малко прекалено ахроматично ще стане.
Ако държиш все пак на тази гама, аз бих пуснала сив "гръб" и черен или бял плот.
Нямам идея дали ще имаш други "цветни петна" в кухнята - пердета, щори, чаши, столове- които да внесат жизнерадост в пространството.  newsm78

# 5
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви  bouquet ...май сте прави, ама днес не знам от времето ли какво съм в едно такова носталгично настроение и то повлия на избора ми Tired

ТРетият цвят ще е червен - може би ще вкарам някъде и малко червенко Wink

# 6
  • Мнения: 3 830
Променям си мнението Rolling Eyes
Сега като се замисля.... Винаги можеш да "вкараш" някакъв цвят в кухнята.
Специално за плота, мисля, че сивото е много добре, както и бялото. Тааа, гласувам за бяло или сиво Peace


# 7
  • Мнения: 3 830
Благодаря ви  bouquet ...май сте прави, ама днес не знам от времето ли какво съм в едно такова носталгично настроение и то повлия на избора ми Tired

ТРетият цвят ще е червен - може би ще вкарам някъде и малко червенко Wink


За това говорим!
Браво, точно същото мислех и аз  202uu coolcool

# 8
  • Мнения: 7 430
Мерсаж Естелиа Hug
Исках да вкарам червен под, сънувах го до скоро, ама нейсе....никъде не мога да намеря и за това промених поне 100 пъти решението си ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 830
После да покажеш снимки. Мисля, че ще стане много добре.
Мноооого обичам аз бели мебели, слонова кост, екрю... Heart Eyes
В тоя ред на мисли много харесах кухнята на Малена, Деси и други...от другата тема Peace

# 10
  • Мнения: 7 430
...и аз харесвам беличко, но стига да не е прекалено, че ми идва много " а ла болница" Sick
Непременно ще покажа снимки, но едва ли ще е тази година...чак февруари някъде Wink

Твоята кухничка каква е Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 7 182
На втори прочит - бял плот.
Незнам дали е по твоя вкус, но си мисля, че много би се вързало нещо от типа патладжанено виолетово - може да е гърба, или някакъв друг акцент.
Изобщо хубаво би било да има нещо активно, но малко по-тъмно, за да е по-дискретно.

# 12
  • Мнения: 824
На втори прочит - бял плот.
Незнам дали е по твоя вкус, но си мисля, че много би се вързало нещо от типа патладжанено виолетово - може да е гърба, или някакъв друг акцент.
Изобщо хубаво би било да има нещо активно, но малко по-тъмно, за да е по-дискретно.
Peace Peace Peace,но все пак бих използвала 1 идея по-светло лилаво от патладжаненото.Ще стане много стилно,а и лилавия цвят има успокояващ ефект.

# 13
  • Мнения: 1 800
Харесва ми идеята за черен плот. Ще е хубав контраст.
Нагледно:
http://www.susanjablonmosaics.com/userfiles/image/kit-spctrlght-drgnfr-1-500.jpg
http://www.imagecows.com/uploads/d122-modern-kitchen3.jpg
http://www.techniquekitchens.co.uk/images/glendevon_white.jpg
http://www.kck-kitchens.com/uploaded_images/1171644389_01481600.jpg

Ако е неутрален гърба, може да сложиш какъвто и да е цвят за акцент и да го смениш, когато ти омръзне Peace

# 14
  • Мнения: 7 430

Ей това много ми харесва Peace
....сега като гледам какви лампи пак са модерни - мощни...едно време много ми харесваха Wink
Благодаря ви момичета  bouquet

Сън няма да ме лови сега цяла нощ ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт