Препоръчайте ми добър специалист...

  • 407
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 342
Интересува ме дали има специалист,който да насочи родителите за безпроблемно захранване на детето,защото ние имаме страхотни проблеми-отказва да яде всичко различно от мляко,независимо дали ще е от лъжичка или биберон.Някой ако има някаква представа за такъв човек,моля да даде координати.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 201
Не съм чувала за такъв специалист. Според мен трябва да изчакате. Явно детето още не е готово за друга храна. Какво сте опитвали да дадете досега?

# 2
  • Мнения: 508
Не съм чувала за такъв специалист. Според мен трябва да изчакате. Явно детето още не е готово за друга храна. Какво сте опитвали да дадете досега?
съгласна съм с това мнение; на каква възраст е детето?

# 3
  • София
  • Мнения: 15 197
Бебето ти очевидно още не е готово за захранване. Имайте малко търпение, не го насилвайте, пробвайте пак след седмица.

Може да потърсите съвет и в тази тема: Консултация за проблеми с гълтане,хранене и задавяне.Биберони и залъгалки.

# 4
  • Мнения: 201
на каква възраст е детето?
На 6 месеца и 7 дни. Пише го в лентичката.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 342
Опитвала съм да давам плодови,зеленчукови пюрета и домашно приготвени,но всеки път плаче до захласване,до синио,а иначе е спокоен и аз съм сериозно притеснена как ще я караме ако не иска да яде. SadБлагодаря на всички ви за подкрепата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт