имали работещи в пощенска банка

  • 12 591
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте на всички!Има ли от вас работещи в Пощенска Банка?На мен ми предлагат работа там и направо се чудя как е там /за съжаление нямам нито един познат работещ там/Ще съм Ви много благодарна ако някой работещ там пише как е.Благодаря на всички.

# 1
  • Мнения: 943
Обясни ни по-подробно за каква работа става въпрос.Нали се сещаш,че в Пощенска банка и чистачки работят Simple Smile.Аз съм работила,но ти кажи за какво по-точно се отнася

# 2
  • Мнения: 8
За касиер счетоводител

# 3
  • Мнения: 943
Aми за съжаление аз съм работила в отдела за събиране на вземания и закъснели вноски и не мога да ти кажа за длъжността,която ти предлагат.Но като цяло съм доволна от BRS! PeaceДано да има някой,който да ти е по-полезенз,за да решиш как да процедираш.Успех Party

# 4
  • Мнения: 2 309
Имам приятели, които работят там, като цяло ситуацията е като във всяка банка - яко гърч и добри пари. Но пък те са на доста високи позиции, незнам иначе как е. Аз мисля, че е прекрасен шанс, използвай го. Доскоро и аз се стремях да почна работа там, но нещата се стекоха в друга посока.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 913
Погледни в сайта  Бг работодател, там има много мнения.  Може също и във форума Кариери на вестник Капитал.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 913
Днес ходих в Пощенска по друг повод и като касиер-счетоводител в момента в болнични разгледах какво правят колежките. Работата е само и чисто касова - издаване на вносна бележка, преглед на парите , приемане. Не се занимават с нищо друго, задачката е само да приемат парите и да ги опишат по банкноти. За теглене на пари клиента идва с готово нареждане, изготвяно он другите офи служители.  На други въпроси на клиентите - изпращат при кредитните инспектори. Нямам представа от заплащането, но все пак банката е сериозна. Може би да приемеш - ако искаш да трупаш стаж в тази сфера. Ако не ти харесва винаги можеш да напуснеш и да търсиш друго.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Не знам, но е крайно време да почнат да си подбират поне малко персонала - в София в три от клоновете, които съм посещавала са пълни некадърници - като се започне от касиерките и се стигне до управителите  Sick

# 8
  • Мнения: 84
Незнам какви са им служителите, но имам лично впечатление от юристите им...пълна трагедия! ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Сестра ми миналата година беше на стаж  в един от техните клонове и честно казано не беше много очарована. Особено от работата на касиерките. Седиш по цял ден на компютъра и броиш пари, а вечер ако нещо не излизат сметките стои там докато не се намерят парите, ако ще и да е до полунощ. А и заплатите им не бяха кой знае какво - миналата година по това време взимаха по 400-500 лв. , сега не знам как е - може да са ги увеличили малко.

# 10
  • Мнения: 8
НАПРАВО СЕ ЧУДЯ newsm78 ДАЛИ БИХ СЕ СПРАВИЛА А И НИКОГА НЕ СЪМ РАБОТИЛА С ПАРИ.дАЛИ ДА РИСКУВАМ НАИСТИНА. Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 15 913
Защо да не се справиш? Парите се броят с банкнотоброячна машина, описват, преглеждат на ултравиолетова лампа. Предполагам, че в началото има обучение. Като бях онзи ден в банката 1 момиче работеше, а друго го наблюдаваше и явно контролира какво прави новата.  Ако не ти хареса работата винаги можеш да напуснеш. Защо да не пробваш, полезно е човек да научава различни неща.  Никой не се е родил научен, ако се харесате с работата после може да кандидатстваш и за друга длъжност в банката.

# 12
Здравейте и на ми предлагат работа в Пощенска банка дайте  повече информация.BBII ти започна ли вече при тях как е  дай подробности ако си част от екипа им.Предварително благодаря.

# 13
  • Мнения: 389
Ето в тази тема има малко коментари и за Пощенска банка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253648.0

# 14
  • Мнения: 343
Работила съм в Пощенска и мога да кажа, че там е голям гърч, особено за касиерите. Те трябва да идват първи, за да извадят и опишат наличностите и си тръгват от последните, пак по същата причина. Заплащането им е най-ниско и не могат да хванат никакви бонуси, тъй като целите са за инспекторите.90% от пенсионерите си получават пенсиите от Пощенска/навремето съществуваха само пощите за това, а те са свързани особено в селата/ и от 7-мо до 11-то число е някакъв ад за касиерите.Не могат и до тоалетна да отидат.А си отишъл, а си чул приказки за майка си ... и мърморене, оплакване, да не говорим да обядваш... ужас.От непрекъснатото взиране очите им изтичат. Не дай си боже колегите, които трябва предварително да пускат документите,а касиерите да извършват само операцията, да кажат"Аааа направо на касата... и касиерът пуска и документи. Но все пак трябва да се започне от някъде.След време може и да се издигнеш.

Общи условия

Активация на акаунт