Моля ви за съвет

  • 567
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Малката ми дъщеря е отново болна и на агументин от понеделник.Вчера бяхме на преглед при джи-пито и ни каза че сигурно пак сме направили алергична кашлица и заедно с антибиотика ни препоръча да и давам и кларитин.Агументина ни го изписа защото сме имали бронхит. Безпокои ме факта че през октомври пак бяхме на агументин и от тогава не е спряла да кашля.Но сега е вече и с хрипчета в гърдичките. Можете ли да ми препоръчате някакъв добър доктор по детски белодробни болести при който мога да я заведа защото ние вече сме лежали два пъти за пневмонии. А лятото на морето ми направи алергия със кашлица и хрема та я заведохме при Куфарджиева и тя ни каза че имаме алергична астма, но без дани изследва. Предписа ни сингюлер които обаче като дойде есента спря да ни действа и по съвет на джипито го спряхме.Сега не знаем какво лекуваме алергии или белодробни проблеми. Дали не съм допринесла и аз за тази кашлица защото от 1 месец насам и давам усилено цитросови плодове?

# 1
  • Мнения: 201
Не мога да ти препоръчам специалист по белодробни болести, защото лекуваме Емил с хомеопатични средства. Но за сметка на това мога да ти препоръчам хомеопатията. Успех!

# 2
  • Мнения: 2 960
аз мога да ти препоръчам пулмолозите от варненска университетска болница. д-р Иван Гълъбов ,който е и гл.педиатър за североизточна българия.Ако решиш да се консултираш с него прати ми на ЛС ще ти дам негови координати Peace

# 3
  • Мнения: 48
Аз съм от София но мисля че щом ми препоръчваш пулмолог значи мога да отида при Куфарджиева тя също е добър пулмолог. А опитах с хомеопатия но нещо не стана. Дадоха ни само хапче с което да излекуваме дадения проблем но без да ни дадат нещо с което да подсилим имунтата система и да стопираме нещата още в самото начало.

# 4
  • Мнения: 2 131
Аз също мисля, че е добре да се консултираш с друг лекар. Не съм много наясно с антибиотиците, но не е ли трябвало сега да предпишат различен, след като веднъж вече е пила Агументин и доколкото разбирам не е подействал. Но това са си само мои разсъждения.
Стискам палци детенцето да се оправи и задължително се консултирай с още един лекар!

# 5
  Аз мисля,че е най-добре да се посъветвате с пулмолог-алерголог, има такива специалисти. Немога да ви насоча към конкретен лекар,но може да проверите в педиатрична клиника или пулмология.

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Добри лекари по детски белодробни проблеми има в Мед. академия, малката болница до Майчин дом отсрани (една триетажна сграда - пише си детска белодробна болница). Преди години лежахме с дъщеря ми и останах с много добро впечатление от лекарите там.

Общи условия

Активация на акаунт