Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78

# 1
  • Мнения: 636
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 2
  • Мнения: 353
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,знам само един начин -отивам на гинеколог и той ме гледа на УЗ и излизам с прогноза за пола Peace

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 757
 
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78
  Joy   hahaha  Като родиш ще разбереш. Аз се пипнах по устата, но не ми позна  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.
Това е по скоро фолклор.Някой застава зад бъдещата майка и без тя да го очаква я поръсва със сол.Ако си докосне носа е момче иначе момиче.За мен е забавна игра. Някога нямаше ехографи. И жените така са се забавлявали.За едни е било вярно,за други не.  smile3503

# 6
  • Мнения: 4 496

Днес за втори път отговарям така...
Ако беше вярно това със солта аз трябваше да имам три момичета. Crazy

# 7
  • Мнения: 27 524

Днес за втори път отговарям така...

И аз за втори път след теб така -  Joy

# 8
  • Мнения: 2 197
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Не вярвай на такива бабини деветини.  Naughty
Видеозона най-познава  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
За едни е било вярно,за други не.  smile3503[/color]

Да, 50/50 - като всички подобни методи hahaha Но пък е забавно, както и смятането по таблици.

# 11
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Аз,знам само един начин -отивам на гинеколог и той ме гледа на УЗ и излизам с прогноза за пола Peace
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy
Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 479
Такива глупости и на мен са ми прилагани.Аз се доверих на намазване с гел и 3D ехограф!

# 13
  • Мнения: 2 960
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78
#Crazy излислици-премислици...а бЕгай при доФтора и не се пали по такшва простотии..левята част на бедрото ,дясната на ръката..дрън -дрън ...ама големи бълвочи #2gunfire #2gunfire

# 14
  • плевен
  • Мнения: 133
най сигурниат начин е видеозон

Общи условия

Активация на акаунт