И аз съм в класацията...

  • 867
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
Не съм се появявала мн отдавна, за което се извинявам. Не че бих могла да съм мн полезна, но...
Всъщност исках да ви кажа, че след цялото пиене на хапчета за кистите, след всички прегледи и т.н.  ...
 диагноза: поликистоза.   
Изречението беше, след минимум половин година опити ако не стане - лапароскопия.
Тежките дни след прегледа вече минаха /беше преди месец/ , нямаше как да ви пиша, нямах нет.... та, вече ми е уж по-добре. Сега и приятелят ми е съгласен да опитваме, пък след месец - година, ако не стане... да вземем сериозни мерки по въпроса.Но аз се отчуждих от него.Иска ми се да не е така, но то вече се случи и .... за мен не е същото.... Нямам желание дори и секс да правим, не ми е необходимо да съм близо до него, както преди... Как се излиза от това състояние?
 Зная, че повечето от вас са го изживели многократно , не само със собствената си съдба, но и чрез всички постове тук, но все пак единствените хора, коитро могат да разберат наистина сте вие.

                Благодаря, че ви има  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 453
Нели,
всичко ще се оправи! Peace
Много момичета са забременели с поликистоза, не падай духом! Насочи се към добър специалист и действайте!
Междувременно можеш да четеш статии по въпроса, за да си подготвена и да знаеш за какво става въпрос. В библиотеката има много материали.

За отношенията между вас....само вие можете да намерите пътя един към друг. Нормално е да сте шокирани и да се поотчуждите в първия момент.
Говорете - колкото повече, толкова по-добре! Обясни му как се чувстваш, не скривай емоциите си! Трудно е, когато не получаваш подкрепа. Това е обща битка, не поемай целия товар на плещите си!

Ще се справите! Кураж и не спирай да вярваш! Peace

# 2
  • Мнения: 1 335
Nelly*, виж сега, миличка.
Първо за поликистозата, бричнала си се , знам, обаче нещата изобщо не са толкова страшни. Те ти кака (тоест аз  Crazy) си забременява спонтанно. Ти мАни, че висна при момичетата вече повече от година. Гадните хапчета ме държат "чиста" от кисти. Последния път на третия месец пак бях заформила една. Обаче забременявам. Защото се забременява със СПКЯ  Hug
Що се отнася до отчуждението ... е сложно. Виж сега, трудно е да имаш някакъв проблем, да не знаеш с какво сгреши, че си в такава ситуация. Обаче стават такива неща. Като се затваряш в себе си нищо не правиш. Това, че имаш някакви главоболия с кистите не те прави и грам по-малко жена от другите. Кога за последно така се поглеедна и си каза "аз съм красива, изглеждам добре, днес ще е хубав ден, защото аз ще го направя такъв!" Я от утре тренировки сутрин пред огледалото!
Душице, силното желание за бебе не трябва да е фикс идея. Нито яйчниците ти. Имаш себе си, семейството си, мъжа до теб, здрава си, какво повече. Покажи се на света, не се крий от него. Не се смачквай заради едните ш ...ни кисти! Това не е патология, че да се мачкаш. Кисти! Дреме ти на шапката! Мила, обичта и подкрепата на мъжа ти е важна, не я губи зАлудо, защото двама души могат да изпаднат в ситуация, много по-сложна от кисти. Недей да очакваш той да разбира кистенските ти терзания кой знае колко, защото не е негова работа. Хубаво е да си споделяте, не губете интимните си отношения (нямам предвид сексуални).
Яяяя, като ти писне, като се смачкаш или просто като ти е тъпо, да взимаш да пишеш да ти подърпаме тука ушетата, а?  Hug
Не се тормози, мила, нещата ще се поуталожат и всичко ще има щастлив край! Ще видиш!

# 3
  • Мнения: 3 453
 Joy На това му викам аз любезно набиване на канчето! hahaha Hug
Нели,
послушай Аркана! Светът не е свършил, всичко ще се оправи, вярвай!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 950
Аркана, евала душко - право в десятката Peace Laughing

Нели, слушай Арканчето Peace и я се усмихни Laughing

# 5
  • Мнения: 4 324
Напълно съм съгласна с arcana! Бебето НЕ трябва да се превръща във фикс идея, не трябва мислите ти да са насочени само и единствено за бебето. Не знам точно как става този номер, но определено трябва да опиташ да намериш начин и да излезнеш от тази дупка.
Наближават Коледа, предстоят много хубави празници и от теб, от Вас зависи как ще ги изкарате, дали в тъга по липсващото бебе или в щастие, че имаш човек до теб който те обича и с когото искате да създадете най красивото нещо Simple Smile
arcana е дала едни много готини съвети за разкрасяване Simple Smile А аз ще ти кажа да спрете опитите за бебе, поне до края на годината. Подарете си малко време само за вас, без мисли и терзания за дете. Обаче ти трябва наистина да искаш да го направиш, а не тайничко да се надяваш, че може да сте успели. Идете някъде на празниците, излезте от ежедневието, направете нещо различно и говорете, говорете един със друг. Ей така безпричинно му напиши смс или му се обади, просто да го чуеш, пак така безпричинно му купи нещо от магазина - малко шоколадче или пакет целувки. Намерете начин да разнообразите ежедневието. Ето ти още една идея - украсете за празниците, ама двамата Simple Smile

Пиши и тук, ще видиш че ще ти олекне.
Силна прегръдка от мен Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Нели,Аркана прекрасно го е казала,а и другите момичета.От мен само един съвет-не бързай с лапароскопията,от личен опит ти го казвам.Особено,ако е с цел/а сигурно е така/фенестрация!Насладете се ти и милото ти на Коледните празници,починете си,а през новата година ще го мислиш Hug

# 7
  • Мнения: 7 716
Нели, обикновено мъжете не разбират нашите вълнения, не ги приемат така както ние, страхуват се да говорят за проблемите, но това не означава, че ни обичат по-малко.
Поговори с него, искрено, кажи му какво изпитваш, какво те тревожи, така както каза на нас.
С поликистоза се забременява. Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 100
Нели,да се включа и аз!
Преди по-малко от два месеца и аз бях в същото положение и чудесно те разбирам.Никак не ти е леко миличка,но нещата се оправят-повярвай ми.
Мъжете се панират в трудни ситуации и дори да искат да помогнат-НЕ ЗНАЯТ КАК!Опитайте се да говорите,както и другите момичета са ти казали.Намерете ОБЩОТО МЕЖДУ ВАС,а не това,което ви разделя в момента.Спомни си всички хубави моменти досега и какво те е накарало да бъдеш с този мъж!Те ще са много и ще те накарат да се почувсваш по-добре.
Аз бях на косъм да се разведа,а сега се обичаме и подкрепяме повече от всякога.Но пътя ще го намерите сами.
Трудно им е на мъжете да говорят,затова започни ти!Дори и да има криза,по-добре е нещата да се изговорят!При нас също липсваше сексуално желание и то доста време,също нямах нужда от него и се бях отчуждила.В един момент си мислиш,че в трудни мигове оставаш сам и се чудиш защо никой не ти помага.Но според мен ти си достатъчно силна,щом си потърсила нас и си споделила с някого! Hug
Ще се справиш!
И нещата ще станат по-хубави от преди!
Аз понякога се озлобявам срещу близки хора,защото се питам:"Абе аз все помагам на някого в труден момент,а на мене никой не подава ръка???"Но като мине малко време,разбирам,че хем е така,хем не е така.С някои неща човек трябва да се справи сам,изправяйки се срещу тях и побеждавайки ги!
Вярваме в тебе,повярвай си и ти Hug

# 9
благодаря ви момичета.  bouquet
Всички вие сте прави и аз го знам това,знам че трябва да го направя така,  но сега наистина ми е трудно.
Бебетио не ми е фикс идея , дори някакси се отчуждих от идеята, а той я подхвана.... Видимо заради мен и за да ми е по-добре. Разбирам го, но ако можеше да го пожелае наистина.... Както и да е. Напоследък гледам да излизам повече с приятели  и да се разсейвам, но трябваше най-накрая да говоря. С него си говорихме за кистите, но това беше точно за една вечер в продължение на 15-20 мин и това беше. после дори и да исках да кажа нещо - беше безсмислено. Той винаги кава: " Добре си, аз знам, че щом решим от раз ще стане"...  и така на 2-3 пъти , а после спрях да опитвам да говоря. ...
 Вярно е, че сега съм попаднала в някаква дупка и си драпам вътре правейки опити да изляза,  все още безуспешни. НО аз ще успея.

 Наистина благодаря за съветите и ще се постарая още повече , поне доколкото зависи от мен.
Страхотни сте. Simple Smile
         bouquet

Общи условия

Активация на акаунт