Дайте ми идея за коледен подарък

  • 529
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте мили майчета, с риск да повторя някоя тема, бихте ли ми дали идея за коледен подарък на момиченце което е на 10 месеца. За някои може да прозвучи смешно, но аз наистина не мога да измисля. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 983
Ако искаш да е играчка, скоро видях на Disney серия, вървящи, въртящи, светещи и какво ли не още правещи играчки, много ми харесаха и са подходящи за тази разбота. А цената им е средно 10лв, така ске можеш да купиш и друго. Друга идея е люлка(55лв), но моите не се люлят много. Баба им за Коледа им купи от Метро една пееща ферма-23лв с 20 звука на различни животни и пак от там едно ходещо и пеещо мече- 17лв

# 2
  • Мнения: 9 973
пусни търсачка,скоро имаше поне 2 теми Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Музикалната маса на Чико , някакъв лаптоп за опред.възраст или уолкър Peace

# 4
  • Мнения: 159
Здравей, дъщеря ми е на 9 месеца, а тъй като бабите разчитат на мен да избера подаръците за децата за Коледа, аз й купих един чифт ботушки от естествена кожа на Сандик (много са сладки, с пухче, № 16, 18лв.), за да й е топличко, когато излизаме навън, и една играчка, нещо като малка количка с колелца и няколко плочки (като ксилофон), които издават различни звуци чрез малка палка. Мисля, че ще й бъде забавно да вдига шум (за разлика от на мен  Laughing). Друг вариант е мека кукла (от типа "парцалена").  И много други готини момичешки неща...

# 5
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607








Общи условия

Активация на акаунт