Обяснете ми за тестерите - парфюми?

  • 3 328
  • 35
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
До сега тестер никога не съм купувала, одеве разглеждах един сайт за парфюми и ми направи впечатление, че цената на тестерите не е много по- ниска от цената на оригинала? Rolling Eyes
Каква им е разликата? В трайността при пръскане ли или какво  Thinking ? До сега тестер не съм имала и ме интересува каква е разликата?

# 1
  • Мнения: 7 723
Няма разлика.
Производителите винаги правят тестери,
което е естествено, де.
Как да си купиш парфюм, ако не го помиришеш?
Друг е въпроса ЗАЩО се ПРОДАВАТ тестерите? Wink

# 2
  • Мнения: 4 053
по ниска е цената, защото по принцип тези тестери не трябва да се продават,
в нормалните страни ги подаряват при друга покупка

п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма

# 3
  • Мнения: 990


п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма
И аз съм забелязала ,че тестерите са по-трайни.

# 4
  • Мнения: 3 459


п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма
И аз съм забелязала ,че тестерите са по-трайни.
Естествено че са по-трайни, нали аджеба трябва да те накарат да си го купиш тоя парфюм  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 342
Ха, ами това е супер ако е вярно че са по трайни.Леля ми работи в чужбина и като си идва ми носи тестери на парфюфи,кремове..аз съм доволна.А тестерите би трябвало да не се продават...или може би при по голяма покупка да се подаряват...знам ли.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Зависи от тестера явно. Защото аз преди седмица си взех на Хуго Бос и докато изляза от нас и вече не се усеща #Cussing out А не струваше малко пари.

# 7
  • Мнения: 1 316
Аз един път си купих тестер и не съжалявам - даже ми се стори по-траен. Само че го взех от парфюмерията, продавачката ми е приятелка и ми се обажда като дойде нещо ново, заделя ми тестер и ако ми хареса, си го купувам. Излезе ми с 20-30 лв по-евтино, защото само веднъж съм си взимала. Ама аз съм пълна с парфюми, така че сега само ако нещо ми хареса изключително много, го взимам.

# 8
  • Мнения: 2 100
Тестерите са по "наситени" и трайни Simple Smile

# 9
  • Мнения: 46 437
Според някои, всички тестери са менте.
На други пък име под достойнството да си купят тестер  Laughing
Не знам къде е истината  Rolling Eyes

Аз съм купувала веднъж и нямаше разлика с оригинала, беше си същия аромат и много траен  Peace

# 10
  • Мнения: 1 248
 няма разлика между оригинал и тестер -тестера е по траен според мен

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в момента то4но си търся тестери на някои пярфюми,4е моите достав4ици се покриха нещо........Предпо4итам 100мл да са ......

Дамския Obssesion i 5th avenue.....

ще съм благодарна ако ми подадете такива хора ,които имат тестери.....  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 157
в момента то4но си търся тестери на някои пярфюми,4е моите достав4ици се покриха нещо........Предпо4итам 100мл да са ......

Дамския Obssesion i 5th avenue.....

ще съм благодарна ако ми подадете такива хора ,които имат тестери.....  bouquet

www.megashop.bg  newsm10

# 13
  • Мнения: 249
 а колко  е доставката в мегашоп?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lavender, аз съм една от човеците с тестери Mr. Green доколкото знам дистрибуторите ги дават безплатно в магазините за парфюмерия, но това беше споменато май...когато си поръчвам моите тестери идват или без капачка или с някакво подобие на капачка и без оригинални кутийки...нормално е за мен, защото цената е по ниска...иначе и аз знам, че аромата на тестерите е по-силен и по-концентриран от този на самите парфюми...и това са май разликите като цяло  Peace

Общи условия

Активация на акаунт