защо не съм нормална?

  • 12 088
  • 288
  •   1
Отговори
Много ми е тежко...
Имам само безпереспективни връзки.
Сега съм с женен мъж...
Ще ви се стори смешно но той твърди че ми е верен.
На години е .. 49
аз съм на 29.
Темата не е пързалка - честно!
Как мога да разбера дали наистина ми е верен?
Знам че звучи смешно но той твърди че е намерил оправдание пред жена си , а и без това тя не го натискала много много за тези работи.
Има и друго... хем го обичам хем виждам всеки ден как остарява - не мога да го обясня добре.
И последно - въпросът не е в парите - т.е. не съм държанка. Работя и имам добра заплата.
Какво ли точно искам от вас?
Отговорете ми на въпроса и може би ме успокойте... незнам

 

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Какво значи да е верен на теб след като е женен за ... друга? newsm78
Помисли добре какво иска той от теб и ти от него и прецени сама дали връзката ти е перспективна или не.Доколкото разбирам ти искаш по-сериозни неща-семейство,деца,а той докъде е готов да стигне ,за да ти ги даде и изобщо мисли ли да го направи или само се развлича?Не е въпроса в годините,нито си ненормална,просто не си попаднала на подходящия човек.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво значи дали ми е верен? LaughingКогато си тръгнала с него си знаела,че е женен?За вярност може да се претиснява и държи жена му на този етап,но ти..... Wink

# 3
Твърди че не спи с жена си...
Знам че звучи жалко,но имам повод да мисля че е вярно.
Иначе знам че това е редовното обяснение..
Нещо с стил женения мъж все обяснява че не спи с жена си, че тя е вещица и изведнъж тя бременна...
Тежко ми е защото той е готов на всичко а аз се питам как ще я караме,
И дори най -глупавото - кога 6те се превърне в дядо и няма да му става... изв се за грубия израз.
И въпреки че казах тези жестоки неща, наистина го обичам.
То това е трагедията.
Иначе нямаше да пиша

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Що не си събереш мислите,че нещо не мога да схвана в последното ти изказване какво пишеш. Laughing

# 5
На са ми събрани мислите, да.
Как може човек хем да обича някой, хем всеки божи ден да се чуди дали не прави гре6ка?

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ти, ако продължаваш да си толкова неадекватна и за теб скоро време ще почне да говори като за жена си. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 783
Имам приятелка, в подобно положение, на 25 години. Той е женен, естествено по негови думи "не прави секс с жена си", жена му знае за нея и си трае, но връзката естествено е напълно безперспективна за моята приятелка - той няма да се разведе заради нея и тя знае това прекрасно.  Заедно са вече почти 3 години - и какво от това? Нещо повече - той я ревнува ужасно много, тя не може да ходи никъде без него, постоянно й звъни и я контролира къде ходи, та така тя е лишена от социални контакти и съответно шансовете й да си намери приятел като за нея намаляват значително. От друга страна, жена му разполага с пълна свобода да си прави каквото пожелае и на нея изобщо не й държи сметка.
Не знам, от една страна я разбирам моята приятелка - мъжете са като тоалетните - или заети, или осрани, затова често обвързаните мъже изглеждат по за предпочитане, все пак нали тревата е по-зелена в чуждата градина? Аз лично не бих препоръчала на никое младо момиче връзка с женен мъж, и то не от оглед на това, че по този начин се разрушава чуждо щастие, и жена му страда, и всичко се гради върху нейното нещастие, а просто защото тези връзки са обречени и са чиста загуба на време. А времето си тече, и е ценно.

# 8

Ти, ако продължаваш да си толкова неадекватна и за теб скоро време ще почне да говори като за жена си. Laughing
Това че пиша анонимно не  ти дава право да ми се подиграваш.
Пойелавам ти да не ти се случва  Peace

# 9
Имам приятелка, в подобно положение, на 25 години. Той е женен, естествено по негови думи "не прави секс с жена си", жена му знае за нея и си трае, но връзката естествено е напълно безперспективна за моята приятелка - той няма да се разведе заради нея и тя знае това прекрасно.  Заедно са вече почти 3 години - и какво от това? Нещо повече - той я ревнува ужасно много, тя не може да ходи никъде без него, постоянно й звъни и я контролира къде ходи, та така тя е лишена от социални контакти и съответно шансовете й да си намери приятел като за нея намаляват значително. Не знам, от една страна я разбирам - мъжете са като тоалетните - или заети, или осрани, затова често обвързаните мъже изглеждат по за предпочитане, все пак нали тревата е по-зелена в чуждата градина? Аз лично не бих препоръчала на никое младо момиче връзка с женен мъж, и то не от оглед на това, че по този начин се разрушава чуждо щастие, и жена му страда, и всичко се гради върху нейното нещастие, а просто защото тези връзки са обречени и са чиста загуба на време. А времето си тече, и е ценно.
все едно мен описваш! Наистина е страшно ревнив, звъни ми по 100 пъти на ден...

# 10
  • София
  • Мнения: 3 783
Ревнив е, мила, защото съди по себе си - смята, че след като той изневерява на жена си, и ти може да направиш същото. Най-много се страхува другите да не повтарят неговите собствени грешки.

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дали ще пишеш анонимно или не за мен е без значение,но  с това си поведение няма да го спечелиш,би трябвало да си по самоуверена и да знаеш какво говориш и какво искаш. Simple SmileОпределено подобно положение няма да ми се случи да се затормозявам дали ми изневерява с жена си-въпрос на принципи,а не на съдба . Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Много си я закъсала да знаеш .Попадне ли жена в такова положение трядно излиза.Моя колежка ходи с женен 12г и НИЩО .12г я уверяваше че ще се разведе и НИЩО.   12г я използваше и накрая пак  НИЩО.Сега е стара МОМА и какво НИЩО.    ПРОПИЛЯ СИ ЖИВОТА.   Затова не ПРОПИЛЯВАЙ  И ТВОЯ МИЛИЧКА.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Бий му шута и си хвани нещо по-свежо.
Ако те кефи сегашното положение ... не си нормална ...

# 14
  • Мнения: 371
Извинявай, ама бащи ти на колко години е? Остарявал, ами нормално е, защо не си намериш някой на 19 или на 25 и задължително несемеен? Ама то бива бива ама........ има парички нали? Ти си си го избрала, пък се и оплакваш, ревнувал, остарявал!!! Имам близка с такава връзка и затова съм ви бясна на вас #Cussing out #Cussing out  Вразумете се, момичета!!! Какво очакваш да се разведе Joy  Сигурно има деца почти на твоите години. По-добре сама, отколкото с някой на год на баща ти. Е разбира се, тези около 50-те имат доста парички #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт