Гузен негонен бяга

  • 5 376
  • 64
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Темата е за скъпите ни половинки. И не за това, че са гузни от изневяра. То е ясно, че са ни верни, а изключенията биват оплюти и заклеймени в ДиС.

За дребните им гафове ще си говорим. За това, че в пристъп на домакинско умопомрачение са пуснали пералня, в която наред с чорапите си са пъхнали и любимата ви кашмирена блузка и са я сварили на 90°. Как се оправдава такова нещо? Как замазва гафа?
Да не говорим, че аз бих търсила и по-дълбока причина: Защо въобще е пуснал пералня? Явно е гузен. За какво? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 447
Явно е гузен. За какво? Mr. Green
Ааа, не знам, ти ще кажеш  Mr. Green

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не казва. Твърди, че искал просто да ме отмени Whistling

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами никак не си замазва гафовете. Даже хич не му пука.
Пресен пример от тази сутрин. Снощи полял едно цвете, което стои върху шкафа в спалнята и саксията чак преляла и половината дрехи на детето бяха мокри сутринта. Две книги бяха подгизнали почти до разлагане. Хили ми се и толкоз.
Иначе е "инициативен" без причина. Ей така, като се сети за нещо и без много-много да му мисли действа.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Не казва. Твърди, че искал просто да ме отмени Whistling

може. Повярвай му. По Коледа стават чудеса

# 5
  • Мнения: 2 891
Като се опита нмещо да направи, но не му се получи, започва да се тръшка като малко дете, издавайки и съответните звуци. Сякаш е непоправимо. Как само не тропа с крак  Mr. Green Беше решил да направи пълнена пъстърва със сирена. Взел синьо, топено, но вместо ементал, цял пакет с масло. Като му казах, орева орталъка. Магазинерките били виновни, нищо че на опаковката пишеше с огромни букви Butter  Laughing

# 6
  • Мнения: X
Ние сме идеалното семейство.
Той не се впуска в домакинството, а аз не нося кашмир. Whistling

# 7
  • Мнения: 281
Ние сме идеалното семейство.
Той не се впуска в домакинството, а аз не нося кашмир. Whistling

А при нас  - аз не се впускам в домакинството и нося кашмир от магазини втора употреба.
 Simple Smile

Няма гафове моят мъж. Честно.
Аз съм гузната.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Пък при нас ако за нещо е гузен,почва да ме тормози докато си призная че АЗ съм виновна. Mr. Green

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пък при нас ако за нещо е гузен,почва да ме тормози докато си призная че АЗ съм виновна. Mr. Green

Е, то това е изпитана тактика: Най-добрата отбрана е нападението Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 155
Как се оправдава такова нещо? Как замазва гафа?

С мили очи и усмивка  Laughing Почти идиотско изражение  Joy
Но аз съм добра и прощавам бързо...все пак и аз правя гафове Blush  Например вместо пералнята да включа сушилня  Crazy Резултатът е половин пералня дрехи съсипани и залепени една за друга от разтопени ципове на анцунга му.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Ама моя е наистина много обедителен,чак започвам да се чудя дали наистина нещо не съм сгафила аз.Ама ще пусна пералнята от мен да мине Laughing

# 12
  • Мнения: 516
Обичам да е гузен мъжът ми. Прави такива приятни подаръци, че изобщо не ми се ще да знам причината за тях.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 46 437
У нас всичко е точно определено - всеки си има задачи, той например никога няма да пусне пералнята, тя си е моя, аз пък няма да сготвя, защото той се вихри в кухнята. Гафове обаче стават, лошото е, че все аз ги правя  Mr. Green например пуснах му новите черни маратонки на 60 градуса и излязоха сивички  Joy новата му бледо лилава риза пък стана на черни ивици  ooooh! новият му (и единствен) костюм изпрах с памперс, появи се на бели власинки и целият в гел Rolling Eyes не знам как ме търпи още  Crazy но не съм гузна  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 183
Мъжът ми замазва лежането на дивана като научни опити за осмоза между жива и нежива материя.Щял да взема Нобелова награда за физика и съм щяла да видя тогава.

Общи условия

Активация на акаунт