Лицата на БТВ за 2007 г. - Лора Петрова

  • 2 477
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
http://www.btv.bg/faces2007/
Дали можем да се обединим и да гласуваме за Лора Петрова? В самия сайт има кратко инфо за Лора и защо е номинирана. Наред с медиците, артисти, спортисти, но въпреки това си мисля, че за нейните дела е говорено наистина малко. Това обаче което тя направи е не голямо, а мнооооогоооооо голямо. Редовно има заковани теми в този раздел именно за помощ на деца, които имат нужда от помощ. Иска ми се да се обединим и да дадем гласът си за Лора, защото нейното начинание не спря до Дари, а продължи... Нека напомним отново, че има къде да се обединим и да се обърнем за помощ, а трибуната на БТВ е наистина голяма. Нека Лора стане благородното лице на БТВ! И нека господ да пази децата ни!

# 1
  • Мнения: 2 013
И аз го видях в номинациите и нейната ми направи най-силно впечатление. Да гласуваме!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 808
естествено, че гласуваме!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 И аз ще гласувам.

# 4
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Гласувах, за Лора.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Възхищавам се на това момиче, гласувах за нея!

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Точно за нея гласувах вчера.

# 7
  • Мнения: 2 161
Лора е храбро войниче,но аз ще гласувам за Мирослав Милев.За мен това 15 годишно момче е истински герой.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Лора е храбро войниче,но аз ще гласувам за Мирослав Милев.За мен това 15 годишно момче е истински герой.

и аз за него.

# 9
  • Мнения: 861
Гласувах за Лора.

# 10
  • Мнения: 5 539
Много достойни хора видях в тази класация, но все пак гласувах за Лора. Иска ми се да имах още няколко гласа.

# 11
  • Мнения: 69
Гласувах за Лора   Peace

# 12
  • Мнения: X
Няма да споря с вас Simple Smile И на двете ви желая весели празници!

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
А може ли за повече от един да се гласува? Защото вече гласувах за Теодора Захариева. И тя не по-малко заслужава, показа на онкоболните, че има светлина в тунела, стига да се бориш за нея.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
И аз вчера още гласувах за Лора. Въпреки че много от хората в класацията заслужават глас.

Общи условия

Активация на акаунт