Отговори
  • Мнения: 3 521
Отдавна забелязах, че из немските сайтове се натъквах на всевъзможни училища за вещици, магьосници и пр. Обаче вчера от скука се нахендрих дори и в такъв форум - останах поразена от броят регистрирани потребители. Имаше всякаква информация - от направа на отвари против миризливи крака, през руни, амулетни истории, медицински торбички, та до спазване на някакви келтски лунни ритуали, от които ми настръхна косата Crazy...Та по препоръка на форумките реших да се обадя в едно училище за вещици(Hexenschule), където един субект с името Лотан ме информира за програмата им включваща 5 модула за начинаещи- медитация, тантри, фетиши и незнам-си-какво още, всеки на цена по 150 еврака, като по-нататъшното обучение се определя от него и любимата му - Кауна(била с келтска жилка, но според мен си е баш менте-цигане), според зависи, колко добре си усвоил първите 5 модула... А до скоро се кълнях, колко несуеверни и нормални хора са немците ooooh!

Та въпросът ми е - натъквали ли сте се на подобни "интереси" из вашето чужбинско? Из арабските страни ходи ли се по ходжи? Какво правят те? А из бившите келтски територии има ли вещици? Преследват ли се Жани д"Арк из Французко?

Споделете Mr. Green


# 1
  • Мнения: 1 062
Има разбира се. Тук нашумя историята с дъщерята на краля, която иначе е писателка, и си отвори училище за ангели. Настана всенародна дискусия има ли право да го прави, докато си използва статута на принцеса или трябва да се откаже от титлата? И там ставаше въпрос за големи пари, за променена реклама след обвинения в измама и т.н.
Има предаване по ТВ за неизвестните сили. Т.е. хора с енергия, ходят заедно с ТВекип по сигнали в къщи, където се случват разни неща. Последното  го гледах. В центъра, между модерните сгради има останала една стара 2етажна къща, която е ресторант. На 2 етаж се чували гласове, докато момчето обясняваше паднаха ножовете от стелажа, тъкмо ги подредиха паднаха вилиците. Не знам колко е истина, но момчето искаше да напуска.

Общи условия

Активация на акаунт