Чайници

  • 2 060
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
Искам да подаря хубав чайник за Коледа на мъжа ми.  Обаче не намирам никъде това, което търся.  Sad Трабва ми модел, който хем да става за поставяне на котлон, хем да има вътре цедка. Е просто няма такива модели! Или са с цедка или са за котлон. Обиколих всички молове в София плюс един магазин в Иван Вазов и няма и няма. Само на едно място имаше такъв, само че беше грозен, малък и много скъп за това, което представлява.  Crossing Arms Вече не се сещам къде да търся. Знаете ли къде мога да намеря такова нещо?  Cry

# 1
Аз вчера купих такъв за подарък на съпругът ми с метална подвижна цетка за котлон - Имаше в евроланда в Пловдив - 9лв алпака китайски пробвахме го засега е доволен

# 2
  • София
  • Мнения: 312
При нас мъжът ми е този, който става пръв и слага чая за закуска. Преди имахме чайник, какъвто търсиш, но откакто си купихме ел.кана не искаме да чуваме за стария.С каната не се чака 10 мин. да заври 1 литър вода (а сутрин рано времето е ценно) , а само 20 секунди. На чучура си има цедка, въпреки, че ние пием чай на пакетчета. Те продавачките в Технопилис упорито отричаха тоя уред да става за чай, ама то и в инструкцията на руски пише, че е Експрес-електрочайник. Та, ако премислиш, това е нашия модел

# 3
  • MJF
  • Мнения: 8 528
а аз днес видях в евроланд този съд с подвижна цедка и не разбрах какъв съд е това.нямаше капак newsm78 нещо не го разбирам

# 4
  • София
  • Мнения: 312
Капак си има. Отгоре се натиска едно бутонче и капакът се отваря на пружинка. Хубаво е, че е с антизаплес устройство. Като заври водата и се замоизключва. Другото дето ми харесва е, че дъното е изолирано и си остава студено -може да се оставя на масата.

# 5
  • Мнения: 1 305
Гледах ги аз тези кани в Технополис, но просто не е същото. Пък и само мъжът ми пие чай вкъщи и не ни трябва много голям съд.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт