Посмейте се, вижте ми новия маникюр

  • 5 419
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 488
За първи път ми се случва нещо подобно  Rolling Eyes посмейте се на мой гръб, моля, това ми е маникюра, правен от маникюристка, в салон:

Този на живо е още по-крив, вижте и това, това, този беше квадратен преди нея  Tired

А ноктите ми бяха оформени перфектно от друга маникюристка, преди 2 седмици, сега исках само скъсяване и лакиране  Laughing сега всеки нокът ми е с различна форма, далеч от квадратната, с която бяха  Tired

Не й казах нищо, защото ме беше страх да не се заеме да ги дооправя и да остана без нокти  Rolling Eyes а вие как бихте реагирали?

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Мисля,че нямаше да й платя #Crazy  Ми ти сама със сигурност щеше и по-добре да се лакираш

# 2
  • Варна
  • Мнения: 672
Ако седне човек сам, ще си ги направи мнооого по-добре. Как е станала маникюристка тази жена? Има ли клиенти???? #Crazy #Crazy #Crazy

# 3
  • Мнения: 575
 Shocked Плати ли й?!

# 4
  • Мнения: 4 371
И аз това исках да питам Shocked

# 5
  • Мнения: 46 488
Платих й, бях толкова ошашавена, че не знаех какво да направя  Rolling Eyes

Определено сама се справям по-добре, но на 2 седмици ходя да ми ги скъсяват, оформят, за френски маникюр, защото ме мързи да си го правя вкъщи и най-вече да се поглезя малко  Tired

Преди ходех при друга, от която съм много доволна, но като тръгнах на работа нямам време и реших да ходя в най-близкия салон през обедната почивка, но ми беше за първи и последен път  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 318
Нямаше да й платя, щях най-вероятно да й направя забележка още в началото като видя резултата и да я накарам наново да ги прави.. аз сама мога по-добре.

# 7
  • Мнения: X
хм,тя видимо трезвена ли изглеждаше? newsm78
то по-добре сама вкъщи да си ги беше оформила...

# 8
  • Мнения: 4 371
Сега като се размислих и на мен се е случвало. Окървавени пръсти беше моето поражение. После ме боля няколко дни, едва си миех ръцете. И аз си платих, точно защото бях ошашкана и не успях да реагирам Confused

# 9
  • Мнения: 46 488
хм,тя видимо трезвена ли изглеждаше? newsm78 ...

 Joy Да, ако беше пила поне щеше да има някакво извинение  Mr. Green

Дуци, ужас, явно аз съм се разминала леко  ooooh!

# 10
  • Мнения: X
да не сте попаднали на една и съща?

# 11
  • Мнения: 3 036
Абе хора защо я плюете.Да бяхте я пратили на очен лекар,да й услужите с очила.
Ей,  какви гаднярки Whistling
При такива случаи пожелавам лек ден без да плащам  и излизам.Ако ме настигне и пита защо,само показвам "нещото" от което съм недоволна и изразявам мнение, че с леко е минала,защото мога и оплакване да подам.
Такъв случай имах през лятото -една ми замърси кожичките(а и казах,че не искам да ми ги реже),после пръстите ми се подуха и така без да платя и без оплакване се размина.

# 12
  • Мнения: 575
Може верно да си е била пийнала Joy
Няма ли да кажеш поне къде е салона, да не се опари още някой.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 231
Да наистина сподели за този салон, че да не остане и някой друг "приятно изненадан" от крайния резултат...нямам думи просто  Shocked

# 14
  • Мнения: 46 488
На Ботев, близо до Хореографското, но не знам точния адрес  Tired

Общи условия

Активация на акаунт