Количка за породени деца

  • 4 255
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Моля, ако някой има информация да сподели! Praynig
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
На нас ни дадоха количка за близнаци и се оказа много добро решение.
Само, че се случваше често да чуваме реплика "Ау, защо  единият близнак по-малък!?"

# 2
# 3
  • Мнения: 326
И аз напоследък се оглеждам за такава количка. За сега си мисля, че е ето това е подходящо, само че в БГ ги няма.
Ето тук

# 4
  • Мнения: 622
предложението на Kokolin@ е супер. Аз много я харесвам тази притурка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 819
От марката Phil&Teds имат. В Пловдив във Вис Виталис ги има.

# 6
  • Мнения: 47
Аз имам Чиполино Тандем, много е лека и удобна.

# 7
  • Мнения: 2 663
Phil&ted  имат в Хиполенд
Вчера ходих да я гледам за н-ти път, ама нещо 6-а количка май не ми трябва и ще си поръчам допълнителна седалка като тази от линк-а по-горе

видео

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 14:36 от konstans

# 8
  • Мнения: 622
Phil&ted  имат в Хиполенд
Вчера ходих да я гледам за н-ти път, ама нещо 6-а количка май не ми трябва и ще си поръчам допълнителна седалка като тази от линк-а по-горе
Подвърждавам и аз вчера я видях там  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 387
Ние сме се спряли на Phil&Ted's. Даже в неделя натоварихме Ния на допълнителната седалка, за да се убедим, че ще и е удобно, защото все пак количката излиза 1000лв. Мисля, че няма да сбъркаш Peace

# 10
  • Мнения: 75
Благодаря! Колко струва количката на Phil&Teds? Споделете впечатления и дали си заслужава да я купувам. Аз не бързам, бебето ще се появи чак Юли ( живот и здраве до тогава). Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 1 387
С втората седалка излиза около 1050лв. Има ги в Пигис хаус и в Хипо ленд. Както вече казах, качихме Ния, за да видим дали и е удобно, но по-достоверна информация поне от мен ще получиш някъде началото на април Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 902
Аз не съвсем в темата Embarassed, но моля, майчета, светнете ме, какво значи "породени" деца? В смисъл моите породени ли ще бъдат ( разликата във възрастта ли се означава с този термин)?
Много благодаря на отзовалите се!

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен са ми казвали, че породени са с 1 година разлика, но явно има и вариации. Като цяло разликата им да е малка.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт