Мнения за Ния и Дорадо?!

  • 4 422
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Някой пазарувал ли е от тази фирма.Моля дайте мнения за качество и цени.

# 1
  • Мнения: 491
Имам няколко блузи и панталони.  Блузите са от много хубави материи, нямам оплаквания, от панталоните също. Полите им не ми стоят добре, въпрос на структура. Официалните им костюми са ми малко кичозни. Имаха хубави ризи, но 79 лв. за риза Ния и Дорадо..., мнооого ми се вижда. Дънките им бяха 110 лв. с 20% намаление... cry Чак пък толкова... Още 50 лв. и ще си купя нещо хубаво и изпитано !
Но от време на време имат и попадения.
Това е моето мнение!

# 2
  • Мнения: 1 313
Имам 2 костюма от тя и съм много доволна. Носила съм ги години наред и не са мръднали, освен това линията е много хубава и оформят добре тялото.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
НЕ са достатъчно атрактивни за тези цени, според мен.  Rolling Eyes
За качество не мога да коментирам - не съм купувала техни неща.

# 4
  • Мнения: 6 243
Кройките им са малко особени - на мен не ми стои нищо от тях, а съм със стандартна фигура. С известни уговорки, мога да си купя риза за под сако, но не ми стои идеално. От друга страна, имам познати, които си купуват конфекция предимно от там точно защото им стои перфектно, но са жени със съвсем друга структура (тънка талия, подчертан ханш, по-тесни рамене).

Цените са леко завишени на фона на предлаганото качество. Но ако нещо много ти е харесало и ти стои добре - вземи го, няма да съжаляваш, не са от тия неща, които се разпадат за няколко обличания.

# 5
  • Мнения: 1 313
Аз определено не съм със стандартна фигура и много трудно си намирам ризи и сака, но техните са ми като изляти.

# 6
  • Мнения: 6 243
Аз определено не съм със стандартна фигура и много трудно си намирам ризи и сака, но техните са ми като изляти.
Ей за това говоря - на някой фигури са им като изляти, на други - тотален ужас! Който както ...

# 7
  • Мнения: 3 641
Дрехите им ги гледам всеки ден по Графа. Толкова време само шарении, не сами никак по вкуса. Не ми допадат и катоо модели Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 177
Имам костюм като качество е добър и ми седи добре;доволна съм но е от преди 2 г. не е мръднал;но сега при тези цени мисля;че има по-добри неща.

Общи условия

Активация на акаунт