3D ехограф във Пловдив?

  • 894
  • 10
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мили момичета, понеже в събота ще пътувам до Пловдив, а тук в Смолян няма кадърен лекар и ми се искаше някой добър лекар с хубава техника да погледне бебчо. Искам да помоля тези от вас, които имат впечатления и телефони на такива кабинети да ми помогнат. Благодаря предварително и много щастливи мигове от мен и бебчо!  Heart Eyes

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За съжаление в Пловдив няма 3 D Live ехограф. В един от частните мед.центрове "Сана" рекламират такъв, ама НЕ е. Иначе добри ехографи има, зависи при кой лекар точно искаш да отидеш. Имаш ли някой предвид или просто търсиш допълнителна консултация?

# 2
  • Мнения: 1 873
Цитат на: Zuzi
Мили момичета, понеже в събота ще пътувам до Пловдив, а тук в Смолян няма кадърен лекар и ми се искаше някой добър лекар с хубава техника да погледне бебчо. Искам да помоля тези от вас, които имат впечатления и телефони на такива кабинети да ми помогнат. Благодаря предварително и много щастливи мигове от мен и бебчо!  Heart Eyes


Аз ходя на консултация в поликлиниката в Тракия.Базата е много добра и генеколозите са добри.Препоръчвам ти д-р Керменлийска.Много спокойна жена и ти обяснява всичко.Успех и не се притеснявай непременно да се види детето на 3D ехограф...

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета, аз не познавам никой лекар в Пловдив, незнам и имена. Но там където ще отида трябва да работят в събота. За съжаление не мога през седмицата.
Karmen_mery, тази база и лекарят знаеш ли дали работят в събота?

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Щом е за събота...сложна работа  Sad  Този, за който се сещам, че евентуално може да те приеме и в събота е д-р Минев от "Весела". Обади му се и обясни, защо не можеш през седмицата... Пробвай! Ето координати:

д-р Здравко Минев - ул "Киев" 9 /това е дълъг блок до Бирената фабрика "Каменица"/ етаж 1,
тел. 65 28 69  и  0887 407 419
Прием /по принцип/:Понеделник, Сряда, Петък от от 13.30 до 18.30

# 5
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Чух се с д-р Минев, може да ме приеме в събота. Също ми препоръчаха д-р Стратев и той може, само че в Родилно отделение на Весела. Чудя се кой от двамата. Някакво мнение?

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Zuzi
Чудя се кой от двамата. Някакво мнение?


  Мен ако питаш, при Минев отиди! Аз лично не съм негова пациентка, но съм му комшийка  Stuck Out Tongue  А всички майчета, които са ходили при него са мн.доволни. Най - показателното за мен обаче е, че докато бях бременна моят доктор трябваше да пътува извън страната за седмица и ми каза :"Ако имаш проблеми докато ме няма, звъни на Здравко Минев"
  Успех!

# 7
  • Мнения: 702
и аз да си рекламирам доктора с две ръце Минев
 Grinning  Grinning  Grinning Толкова е внимателен и любезен че ще останеш очарована

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Преглеждали са ме и двамата по различен повод - и двамата са добри и внимателни, нямам забележки. Но предпочитам д-р Минев - с две ръце  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 596
Д-р Минев, специалист е и ще ти обърне голямо внимание.

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета благодаря Ви искрено  Heart Eyes
Утре ще се чуя пак с д-р Минев, за да съм сигурна, че в събота няма да има ангажимент и ще си е в Пловдив.
Благодаря още веднъж, страхотни сте  Heart Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт