Въпрос за месните пюрета със заешко?

  • 1 524
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Интересува ме каква марка пюрета със заешко давате и да ме ориентирате в цената.Аз открих заешко само на Ганчев-то е два вида,но в единия има моркови,а ние още не сме яли,а в другия вид има домати,салатно цвекло,слънчогледово масло,лук-а ние салатно цвекло и лук не сме яли;а и отскоро й слагам по-малко зехтин само.Пуешко и пилешко съм купила на Бейбивита,те са без добавки и Е-та и не съдържат по 100 нещо като Ганчев,по-скоро са като на Хип.А в момента поне заешкото мисля да го купувам.А да открих заешко на Хип,но и то не ми вдъхна довери-май съдържаше прекалено мн. неща,а и струваше около 3 лв.,а ми е малко скъпо-затова моля дайте идея да си реша проблема.Вие как процедирате със заешкото?

# 1
  • Мнения: 1 217
За първи път дадох заешко на Калоян на Хип.
Като го отворих щях да повърна,толкова силен мирис имаше,че Sick Sick Sick
Изхвърлих го,и ме беше много яд за 3 лв.
След това влезнах в първия детски магазини и взех заешко на Ганчев.
На Калоян много му хареса.Наистина е хубаво. Peace
И сега месните са ни следните марки.
Пилешко-Ганчев или Ам-Ам,пуешко-Гербер,заешко-Ганчев,агнешко и телешко-Гербер,риба-Ганчев.

# 2
  • София
  • Мнения: 259
Заешко на Хип с копър и картофи взимам аз и много добре се приема, бях взимала на Гербер веднъж и само като го помирисах лошо ми стана, напомни ми на консерва "Ропотамо". Така че си оставам на Хип (мисля че е 2,55 лв. в Бебелан зад Плиска), на Ганчев така или иначе няма да им купя нищо, досега не са успели по никакъв начин да ме убедят, че слагат качествени продукти в пюретата си и, че си контролират качеството на производство по някакъв начин.

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И аз давам на ХИП и съм доволна.Цената е някъде към 2.60

# 4
  • Мнения: 2 849
Заешко на Хип ,аз ги дояждах  Grinningмного са вкусни .Скъпи   но иедва ли ще даваш заек повече от веднъж седмично .Пробвай да готвиш ,ако не се харесат на бебето .

# 5
  • Мнения: 508
И аз давам на ХИП и съм доволна.Цената е някъде към 2.60
Ама тази цена е за малкото бурканче от 125 мл.,а ние ядем 180-190, по-големите пюрета струват около 3 лв.,но като се замисля,че наистина ще е един път сед. май няма да е проблем.МНОГО БЛАГОДАРЯ за отговорите.

# 6
  • Мнения: 757
И аз давам на ХИП и съм доволна.Цената е някъде към 2.60
аз само хип ползвам и съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 106
На Гербер има заешко, към 1.70лв е.

# 8
  • Мнения: 508
На Гербер има заешко, към 1.70лв е.
О,БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО-но тази цена за колко голямо бурканче е?125мл или 190мл?Ако е за 190 е идеално.Заешко с какво е приготвено или кой са другите съставки на това пюре?

# 9
  • Мнения: 508
Сега погледнах в асортимента на пюретата и на Гербар има Заешко със зеленчуци и копър - меню от 6-тия месец (оранжев етикет)
Състав: моркови, вода (за подготовката), заешко месо (8%), корени от магданоз, картофи, сок от бяло грозде, нишесте, рапична мазнина, копър. Зеленчуково съдържание 64,7%.
Не съдържа глутен, млечни притеини и лактоза, сол и захал, изкуствени аромати, оцветители и консерванти. 130гр.
Но този сок от бяло грозде ме притеснява,ние грозде още не сме яли?
Има и още едно със заешко,но то е с моркови а и тях не сме ги опитвали още.
И щеше да е идеално,но количеството му е 130мл.Чудя се ако го купувам това със зеленчуци и копър и да правя малко зеленчуци още, домашно приготвени, дали става newsm78Или направо да купувам на Хип от голямото бурканче и то е с копър-и май този вариант е по-добър-оф,голямо чудене Laughing

# 10
  • Мнения: 27 524
В Белгия и Франция не намирам никакви пюрета със заешко. В София взимам на Гербер. Месните на Семпер -  Stop

# 11
  • Мнения: 629
Заешко до сега съм давала само на Хипп. В Метро цената май беше по-приемлива. Но аз не гледам цените. Плодовите и зеленчуковите в по-голямата си част ги правя. Само месните ги купувам и затова не подбирам по цена, а по състав. Иначе заешко има и на Бебивита и Гербер. Ако има неща, които не сте опитвали просто изчакай седмица-две-три да ги въведеш и тогава дай заешкото. То пък не е толкова зор веднага да го яде. А Ганчев не бих купила. Там какво ли няма.

# 12
  • Мнения: 337
Заешко с картофи и копър на ХИП давам аз- много го харесва малкия, струва около 2.70

# 13
  • Мнения: 5 940
Току що дадох за първи път заешко на Хипп. Страхотно е. Бебчо сигурно, ако го бях оставила, щеше да изяде цялото бурканче, но не посмях, защото отскоро го захранвам с месни пюрета, а заек не бяхвала. Доизядох го, наистина е много добро, усеща се вкуса на заека, на картофите, на копъра, истинско е. Взела съм и на Гербер заешки пюрета , но те наистина са доста овкусени. За нас няма да е проблем, защото съм давала зеленчуковите на същата фирма, които имат подобни подправки. Но, ако не си давала грозде, корени от магданоз, морков, е неразумно с тях да почнеш. Пък и разликата в цената е стотинки. Все пак за здравето на децата, компромиси не трябва да се правят.

# 14
  • Мнения: 422
Аз давах ( и още давам) заешко на Хип : едното е с картофи и копър (190г), другото е с картофи е зелен боб (220г)(за след годината) и заешко ризото с броколи (също 220г). Много хубаво ги яде. Мисля 4е към 3 лева е някъде буркан4ето.
Давам и заешко с картоф и заешко със зеле на Семпер.От по 135г са буркан4етата, пак около 3 лева буркан4ето. Малко нанагорно оба4е идват Simple Smile, нали 2 буркан4ета трябват за едно ядене...
Вси4ките видове ги харесва много.
И аз Ган4ев не бих давала.

Общи условия

Активация на акаунт