"Женския пазар"

  • 1 216
  • 10
  •   1
Отговори
Пазарувате ли от "Женския пазар"?...аз всеки път отивам с надежда, че положението там се е променило, а после се връщам само с няколко мухлясали домата...трябва да спрем това безобразие #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
а защо пазаруваш там? Близко ли ти е....Аз за домати не бих била толкова път....от години не съм ходила там, не съм си купувала нищо от там още по-отдавна...освен банички...много хубави правят или поне правеха, на едно място...

# 2
  • Мнения: 1 327
положението там е трагично! освен лошата стока те удрят редовно и в кантара.
Живея на Пиротска, яслата на малката е на другия край на пазара и всеки ден минавам по 2 пъти през него. Ужасно е.. Нагледала съм се на всякакви простотии от страна на продавачите - псувните, отправени към клиентите са най-малкото.
Пазарувам само от 2-3 сергии, където познавам продавачите от години. Иначе всичко друго от халите, от Пикадили в МОЛа на Стамболийски и Биллата на Опълченска.

С нетърпение чакам да го затворят. Знам, че имало някакъв проект да се направи на подземен паркинг и да се остави пазара само в частта си от Кирил и Методи до Сливница..  Дано да го направят скоро.

# 3
  • Мнения: 268
и аз съм на това мнение,че трябва да се спре това безобразие,...но какво зависи от нас

# 4
а защо пазаруваш там? Близко ли ти е....Аз за домати не бих била толкова път....от години не съм ходила там, не съм си купувала нищо от там още по-отдавна...освен банички...много хубави правят или поне правеха, на едно място...
живея на близо и минавайки от там се излъгвам да купя нещо за вкъщи...безумно е, че в тази кал и киша в момента можеш спокойно да си купиш замразена от студ и поръсена със сняг риба и едновременно с това дънки или гащи отново посолени със сняг...не знам има ли там някакъв ХЕИ контрол въобще???

# 5
  • Мнения: 865
там не стъпвам за нищо на света Naughty-пълно с пенсионери и продавачи,лъжещи на дребно #2gunfire

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Що, бе...поне не се налага да бия път до Анадола - под ръка ми е  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Не стъпвам на такива места. Sick

# 8
Не стъпвам на такива места. Sick
[/quot]


разрових се из нета, че ми сатна интересен този Женски пазар и знаеш ли, че някои хора го мислят като ориенталска атракция, на която водят приятелите си от чужбина...малко ми стана тъжно, че стигнахме до това дередже...

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Не знаех, но наистина става за атракция.
За съжаление като атракция определено не ни показва в добра светлина като манталитет, култура, хигиена и още хиляди неща.

# 10
  • Мнения: 1 327
Що, бе...поне не се налага да бия път до Анадола - под ръка ми е  Joy

овярвай ми тая цигания там я няма, както и отношението към клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт