откъде в софия да купя хубави пантовки за 11 месечно бебе?

  • 496
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте. моля за помощ откъде да купя хубави пантовки за моята 11 месечна дъщеря. Искам да имат плътна подметка и да са удобни. Тя не търпи никакви обувки нито навън нито вътре и незнам какво да я правя, но крачетата й мръзнат. Мерси.

# 1
  • Мнения: 46 437
ПнтоФки не ползваме. За здрави и прави крачета, трябва да бъдат максимално време боси. Сега зимата само вътре е приложимо, щом и самото дете ти показва, че не му е студено, не го насилвай.
Вкъщи сме на теракот и паркет, дъщеря ми има едни чехли, които е обула веднъж за снимка  Crazy ходи по чорапи.

Ако все пак решиш насила да го обуваш, ето ти тези теми:

Какви пантофи?
Какви обувчици за прохождащо бебе?
С какви обувки в къщи?

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 10:00 от Никол

# 2
  • Мнения: X
Аз взех от магазин за обувки РенО (май се казва) на партера в Скай Сити. Има различни цветове, от 19 номер за почват. Струват 15лв. Мисля, че има хубави за подобна цена и в Колев. Аз също гледам да е по чорапки, но му ги обувам от време на време. Никол е права, че е по- добре да е без обувка докато проходи, но аз му слагам и буиките навън. Всеки си прави своя избор!

# 3
  • Мнения: 31
Вчера цял ден обикалях и накрая само в К&К намерихме нормални. Преди взехме едни от пазара и издържаха 2 дена.

# 4
  • Мнения: 473
благодаря на всички.

Общи условия

Активация на акаунт