Подарак за 1 годинка

  • 3 753
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Чудя се какъв подарак да купя на детенцето си. Вие мами какво купихте на вашите бебчета

# 1
  • Мнения: 1 341
Aз купих количка за кукли на дъщеря ми. Много й се радва и имам чувството, че никога няма да й омръзне.

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Не си написала детенце...момиченце или момченце е..
За момиченце предлагам бебе с количка,а за момченце количка от тези ,който се бутат с крачета..
Не че не става и за момиченца..де. Laughing

# 3
  • Мнения: 678
Ние купихме музикална маса.

# 4
  • Мнения: 4 970
Може и конче-люлка, кула с рингове, жирафа на ФИшър Прайс също е удачен избор Thinking

# 5
# 6
  • Мнения: 2 936
кубчета,пумпали,играчка-неваляшка,всякакви видове музикални...
от тези за прохождане


ako влезеш в igra4kite.com ,в раздела 6-12 месеца ще видиш много идеи за подарък  Peace

# 7
  • Мнения: 3 216
МОя сина на тази вьзраст си играеше с колички за кукли.
Ей това гледах преди малко ,сьщо е добьр избор http://img88.imageshack.us/img88/3064/ec977dtm7.jpg
Както и онези дьрвените за бутане,дето ги даваха в Часьт на мама-много са сладки
Строител с големи части.
ей това е среден вариант http://img488.imageshack.us/img488/8131/7714os5.jpg

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 22:37 от kremena

# 8
  • Мнения: 865
ще следя темата,предстои ни Wink

# 9
аз купих конче люлка за племеницата, от Марсел за 60-70 лева

# 10
  • Мнения: 6 441
Кончето-люлка е мн добър вариант!
Аз подарих такова на детето на приятелка и през цялото тържество и след това не се отдели от него. Peace

# 11
  • Мнения: 2 936
kremena,дай повече инфо за количката от първият линк!

# 12
  • Мнения: 6 441
Моля ви,дайте инфо за тези дървените играчки за бутане от Часът на мама.Могат ли да се поръчат по интернет и на какви цени са горе-долу?

# 13
  • Мнения: 6 164
Koла-бъги за "яздене" (сядат и се бутат с крачета) - момчетата са луди по нея. Виж и предишни теми, скоро пак имаше тема за подарък за момче за 1-ви РД. Wink

- такава е нашата, но червена, не слиза от нея и досега, гонят се с другите деца и много обича да си пъха разни неща в багажника. 39 лв.

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 17:19 от Misty

Общи условия

Активация на акаунт