Къде в София могат да ми направят новогодишен календар?

  • 1 979
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
В търсачката намерих подобни въпроси, но предимно за програмки, с които се правят календари... , а аз искам да поръчам. Във "Венчо" на Мария Луиза имат само еднолистови  Cry. Повече ми харесват многолистовите със снимка (на беба разбира се  Wink) и малки джобни календарчета... Rolling Eyes, може и за бюро или др. Благодаря предварително за идеите  Hug

# 1
  • Мнения: 172
Аз съм правила на петте кюшета.По скоро като тръгнеш от кръстовището по бул.Прага посока военна болница-на 100 м от кръстовището от лявата страна има едно фото което е със стълби.Пам имаше различни видове-едно и много листови,джобни календарчета..

# 2
  • Мнения: 52
В "Младост-1" на 1-та спирка на ХМС има фото.Там правят детски календари.Там видях и един модел на многолистен календар.Снимката е една,под нея са подредени три месеца.Може да се отбелязва датата и месеците се късат.

# 3
  • Мнения: 44
Благодаря  bouquet, но да попитам още - за колко време изпълняват поръчката? И колко горе-долу струват (многолистните)?

# 4
  • Мнения: 3 634
Аз имам много листен с 1 снимка. Струваше миналата година около 3лв, но не се прави по поръчка. Готов е и мисля, че го има във всяко фото. Аз си направих еднолистен сама с Фото Експрес. Забавно беше и отнема 30 мин.   

# 5
  • Мнения: 52
В "Младост" струваше 4лева и казаха,че поръчката се изпълнява най-много за ден.

# 6
  • Мнения: 1 756
Има готови за годината с място за снимка по  месеци и аз мился да си взема
Имало по вси4ко фота, но не знам със сигурност къде  Peace

# 7
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Ние сме поръчали в Младост 1, но координати мога да дам утре. Многолистен е календара, място за снимка и три месеца на страница. Струва 5 лв, малките календарчета са по лев. Има и студийни костюми, ако решиш да облечеш детето като принцеса или др.

# 8
  • Мнения: 44
Благодаря - утре отивам в Младост  Peace

# 9
  • Мнения: 7 947
Всички фото Кодак предлагат различни календари, чаши, тениски и тн със собствена снимка. Има до Халите, в приземния етаж на Халите, до НДК - спирката на тр.1 и 7 до подлеза, на Витошка има 2 и тн. Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 553
Ние имаме еднолистов, но картонен със снимка и такъв за бюро. Правихме ги в Света Троица, където живеем.

# 11
  • София
  • Мнения: 53
Във фотото на Красно село - ул."Хубча" - имат богат избор

# 12
  • Мнения: 44
Отново благодаря. Hug Истината обаче е, че се помотвам. Tired Ходих единствено до Халите, както каза viliko, но и там имат само еднолистови. Cry Все си мислех, че няма да е такъв проблем с тия календари, ама на....  Rolling Eyes Както и да е, за Коледа може и да не успея (защото мисля да са за подарък), но за Нова година... вече трябва. Naughty

# 13
  • Мнения: 7 947
Опаа,  Praynigсъжалявам че си се разкарала напразно...но миналата година там си правих.

# 14
  • София
  • Мнения: 272
Ние сме поръчали в Младост 1, но координати мога да дам утре. Многолистен е календара, място за снимка и три месеца на страница. Струва 5 лв, малките календарчета са по лев. Има и студийни костюми, ако решиш да облечеш детето като принцеса или др.
Това ми хареса като идея.
redhat  - моляте дай адреса на фотото, и благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт