Детска стая

  • 2 649
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Дайте ми съвети от къде да си взема мебели за детска стая.Дъщеря ми си е харесала тазиhttp://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=3527&typeS=big

# 1
  • Мнения: X
Тази я има и в Айко и в Арон в Деница-та в Младост.

# 2
  • Мнения: 334
Тази я има и в Айко и в Арон в Деница-та в Младост.
А как изглежда на живо?Качествена ли е?

# 3
  • Мнения: 1 883
Тази я има и в Айко и в Арон в Деница-та в Младост.
А как изглежда на живо?Качествена ли е?
Ако е полско производство ,не го купувай.Така ни посъветваха в Айко.Не са им кантирати хубаво мебелите. По добре си вземи българско производство.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Аз купих точно тази "Примавера" за стаята на дъщеря ми. Поръчах я от интернет-магазина. Много съм доволна от тях. Доставиха я в договорения срок (доставката е безплатна), всичко си съответстваше - нямат монтаж. Мебелите не мога да кажа колко са качествени, имаме ги едва от няколко седмици-на външен вид са много хубави.

# 5
  • Мнения: 1 883
Аз купих точно тази "Примавера" за стаята на дъщеря ми. Поръчах я от интернет-магазина. Много съм доволна от тях. Доставиха я в договорения срок (доставката е безплатна), всичко си съответстваше - нямат монтаж. Мебелите не мога да кажа колко са качествени, имаме ги едва от няколко седмици-на външен вид са много хубави.
Съгласна съм ,че са хубави на външен вид, но е важен канта. А Примаверата какво производство е ?

# 6
  • Мнения: 342
Дайте ми съвети от къде да си взема мебели за детска стая.Дъщеря ми си е харесала тазиhttp://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=3527&typeS=big

И ние сме харесали тази.И аз я гледах в интернет магазина,но така малко ме е страх без да я видя.Ще чакам да пишете отзиви

# 7
  • Мнения: 14 471
Тази я има и в Айко и в Арон в Деница-та в Младост.
А как изглежда на живо?Качествена ли е?
Ако е полско производство ,не го купувай.Така ни посъветваха в Айко.Не са им кантирати хубаво мебелите. По добре си вземи българско производство.

какво значи това?

# 8
  • Мнения: 1 883
Тази я има и в Айко и в Арон в Деница-та в Младост.
А как изглежда на живо?Качествена ли е?
Ако е полско производство ,не го купувай.Така ни посъветваха в Айко.Не са им кантирати хубаво мебелите. По добре си вземи българско производство.

какво значи това?


Ами аз един кант го разчоплих с нокът. Такова е качеството на полските мебели.Не е нормално спалня с нощни шкафчета,скрин и голям гардероб да струват 600- 800 лв. А българските са от  1200 нагоре.

# 9
  • Мнения: 14 471
здрави нокти имаш значи. или интересно занимание.
аз имам полски мебели и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 883
здрави нокти имаш значи. или интересно занимание.
аз имам полски мебели и съм доволна.

Не нямам здрави нокти.Просто момчето което продаваше мебели ни каза ,че канта пада много лесно.Аз само го "разчоплих" веднъж и той взе да се отлепя.

Радвам се ,че си доволна. Hug Ние също си бяхме харесали една спалня, но ни разубедиха. ooooh!Е, това беше преди 3 год. ,дано са си оправили качеството.Иначе имат много хубави неща, на външен вид.

# 11
  • Мнения: 342
Та те в Полша нямат ли си катниращи машини newsm78?Аз имам полска спалня от 4 години,но все още не се е разпаднала.

# 12
  • Мнения: 1 172
Това е подобно:
http://www.carlodanielli.com/show_product.php?id=1030
Ако разликата в цената, която е 200-300 лв, не те смущава, ти препоръчвам тях. Ако те интересува как изглеждат като материал и изработка - можеш да ги видиш в "Деница" Младост. В залата на Мебели Станков има изложена поне по една мостра от тях. Вероятно и в други зали на Станков можеш да ги видиш.

# 13
  • Мнения: 178
Няма значение дали мебелите са полски или не. Просто, ако купувате евтини мебели не може да се очаква кой знае какво качество. Моите мебели в детската са полски, но никак не бяха евтини, защото са масив, не са ПДЧ.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Струва ми се, че не е просто подобно, ами направо си е същото Laughing Понеже в момента и ние сме на тема "детска стая", просто моментално познах, че това е Карло Даниели. Ако не е, значи е някоя брутална имитация, защото те имат абсолютно същия модел.
Аз ги харесвам. Гледала съм на живо над 6-7 различни техни модели, всичките са страхотни. Уви, на нас не ни пасват особено на самата стая Rolling Eyes Затова решихме да се спрем на поръчка.
Съветвам авторката да провери дали имат в наличност в склада тази детска, защото Айко не си продават мострите, а в склада не поддържат особено големи наличности. Ако не бързаш, правиш поръчка и чакаш 1-2 месеца Confused

Общи условия

Активация на акаунт